Neymaras nenori sugrįžti į PSG, "Barcelona" bandys atlikti mainus


 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 06-13 15:18
0 0
Nu nežinau ,barcai tikrai apsimoka imti Neymara ,nes buvo kosminė trio Neymar, Messi, Suarez .P.s. Neymaras ir traukė tą grajų prieš PSG. Manau puolimas pagerėtų barcos, tik vidurys chujovas ,kai išėjo Xavi ir Iniesta ragas vidurio nekontroliuoja nei Rakitičius nei Vidal ar Buskecas. .Tai pirma vidurį susižiūrėt galėtų geriau.
Cituoti
 #Ltubestfootballteam 06-12 21:34
0 0
Pl pl nebeturi pinigu bet de ligtui kas savaite 380k mokėt turi cirkininku klubas nesuvokiu kaip negauna p$g sankcijų iš fifos
Cituoti
 7 06-12 17:48
3 1
Tevez?
Cituoti
gud 06-12 14:19
17 1
Nu ir taip viskas aišku. Iš lūšnynų pabėgę talentai ir tokio kalibro žvaigždės dažnai pasuka klystkeliais. Vieni didesniais kiti mažesniais. Galim atsimint tą patį Ronaldinho. Nesveikas talentas, fenomenalus žaidėjas, bet babkės, narkotikai ir vakarėliai savo padarė. Ir tokių pavyzdžių galima parinkt daug. Neymaras tapo primadona - iš pradžių pasivaikė babkių, tada susiprato, kad neužtenka jam talento ir neturi jis lyderio savybių, kad vienas ištemptų komandą - panoro grįžt ten kur žibėjo kitaip ir nešė mažiau atsakomybės.
Cituoti
 manuntd (Manchester United FC, Anglija) 06-12 12:01
7 1
Bet jau turbut pora trys metai tokia tema geriausias budas pakeisti komanda,jau net pamirsau kas buvo pirmas su sawo norais ir streikais?
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 06-12 10:06
47 5
Ir ko verti tokie zaidejai/zmones? Barcoj buvo negerai, uz tavo paklota milziniska suma, o tu nusprendi grizti. Pasirasei kontrakta ir gerbk ji. Aisku, gali nora buti parduotas isreikst, bet jei tai perauga i streikavima, tai sudas ne zaidejas tu tada
Cituoti