Neymaras nenori sugrįžti į PSG, "Barcelona" bandys atlikti mainus

2019-06-12 08:41:30 Neymar da Silva La Liga FC Barcelona

Brangiausias pasaulio futbolininkas Neymaras šį tarpsezonį nedingsta iš pirmųjų spaudos puslapių.

27-erių brazilas buvo apkaltintas merginos išprievartavimu, rungtynėse patyrė sunkią traumą ir nežais "Copa America" turnyre, o galiausiai vis nedingsta pranešimai apie jo planus palikti Paryžiaus "Saint Germain" komandą.

Kaip rašoma naujausioje "Sport" publikacijoje, snaiperis nenori sugrįžti į Prancūziją ir turtinga ekipa jau nebeturi pagrindinio kozirio - pinigų.

Žaidėjas nusprendė skirti pagrindinį dėmesį ne turtų krovimui, o titulams bei gerai savijautai.

Būtent todėl jis nesutiktų su PSG pasirašyti naują kontraktą ir svajoja apie sugrįžimą į "Barcelona" komandą.

Patys katalonai visiškai neatmeta tokio varianto, tiesa, derybos būtų sudėtingos, o jas nebent galėtų palengvinti puolėjo Philippe'o Coutinho įtraukimas į sandorį - Neymaro tėvynainio paslaugomis jau kurį laiką domisi PSG.

Svarbų žodį gali tarti ir Paryžiaus ekipos strategas Thomasas Tuchelis, kuriam atsibodo aikštingų žvaigždžių kaprizai ir jis norėtų remtis jaunais bei motyvuotais žaidėjais.

Įvertinimas: 8 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Waj
Waj (Manchester United FC) 06-12 10:06
47 5
Ir ko verti tokie zaidejai/zmones? Barcoj buvo negerai, uz tavo paklota milziniska suma, o tu nusprendi grizti. Pasirasei kontrakta ir gerbk ji. Aisku, gali nora buti parduotas isreikst, bet jei tai perauga i streikavima, tai sudas ne zaidejas tu tada
Cituoti
gud 06-12 14:19
17 1
Nu ir taip viskas aišku. Iš lūšnynų pabėgę talentai ir tokio kalibro žvaigždės dažnai pasuka klystkeliais. Vieni didesniais kiti mažesniais. Galim atsimint tą patį Ronaldinho. Nesveikas talentas, fenomenalus žaidėjas, bet babkės, narkotikai ir vakarėliai savo padarė. Ir tokių pavyzdžių galima parinkt daug. Neymaras tapo primadona - iš pradžių pasivaikė babkių, tada susiprato, kad neužtenka jam talento ir neturi jis lyderio savybių, kad vienas ištemptų komandą - panoro grįžt ten kur žibėjo kitaip ir nešė mažiau atsakomybės.
Cituoti
 manuntd (Manchester United FC, Anglija) 06-12 12:01
7 1
Bet jau turbut pora trys metai tokia tema geriausias budas pakeisti komanda,jau net pamirsau kas buvo pirmas su sawo norais ir streikais?
Cituoti
 7 06-12 17:48
3 1
Tevez?
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 06-13 15:18
0 0
Nu nežinau ,barcai tikrai apsimoka imti Neymara ,nes buvo kosminė trio Neymar, Messi, Suarez .P.s. Neymaras ir traukė tą grajų prieš PSG. Manau puolimas pagerėtų barcos, tik vidurys chujovas ,kai išėjo Xavi ir Iniesta ragas vidurio nekontroliuoja nei Rakitičius nei Vidal ar Buskecas. .Tai pirma vidurį susižiūrėt galėtų geriau.
Cituoti