Netikėtumas Vokietijoje: Berlyno "Union" įveikė BVB

Šeštadienį "Bundesliga" pirmenybių trečiojo turo rungtynėse užfiksuotas itin netikėtas rezultatas - lygos naujokė Berlyno "Union" ekipa namuose rezultatu 3:1 įveikė Dortmundo "Borussia".

Šeimininkai į priekį išsiveržė 22-ąją susitikimo minutę, kuomet po sėkmingai įžaisto kampinio kamuolį į vartus nukreipė Marius Bulteris.

BVB į tai atsakė žaibišku įvarčiu jau 25-ąją minutę, kai kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Paco Alcaceras.

Vis tik antrąjį kėlinį ir vėl sėkmingiau pradėjo "Union" ir 50-ąją minutę vėl buvo priekyje po to paties M. Bulterio tikslaus smūgio.

Paskutinį savo komandos ir rungtynių įvartį 75-ąją minutę pelnė "Union" puolėjas Sebastianas Anderssonas.

BVB ekipai tai buvo pirmieji prarasti taškai šį sezoną, o "Union" iškovojo savo pirmąją pergalę.