Netikėtos favoritų nesekmės Prancūzijos taurėje

2005-03-02 19:58:00
Šį antradienį buvo sužaisti treji Prancūzijos taurės (Coupe de France) aštuntfinalio susitikimai, kurių rezultatai šokiravo ne vieną futbolo gerbėją - iš turnyro pasitraukė du aukščiausios lygos klubai.

"Clermont" 1 - 1 "%c00055" (11 metrų baudinių serija: 4-3)
54' [1 - 0] Bruno Rodriguez
90' [1 - 1] Sylvain Wiltord

Bene netikėčiausias rezultatas užfiksuotas Klermonte, kur vietos "Clermont", rungtyniaujantis antrajame Prancūzijos futbolo divizione, po 11 metrų baudinių serijos 4-3 įveikė daugkartinius "Ligue 1" čempionus bei dabartinius čempionato lyderius "Lyon" futbolininkus. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi švieslentėje degant skaičiams 1-1.

"Clermont" pirmavo po 54-ąją minutę Bruno Rodriguezo įmušto įvarčio, tačiau paskutinę rungtynių minutę "Lyon" sugebėjo išlyginti rezultatą - tai padarė Sylvainas Wiltordas. Tačiau mušant 11 metrų baudinius būtent Wiltordas nesugebėjo nuginkluoti fantastiškai žaidusio varžovų vartininko Yoanno Bouchardo.

"Nimes" 4 - 0 "%c00090"
19' [1 - 0] Siramana Dembele
35' [2 - 0] Matthias Verschave
66' [3 - 0] Ethisse Enza Yamissi
72' [4 - 0] Matthias Verschave

Dar skaudžiau aštuntfinalio mačas susiklostė kitai "Ligue 1" akipai, Edgaro Jankausko "Nice" klubui, kuris išvykoje net 4-0 nusileido trečiojo diviziono "Nimes" komandai. "Nimes" į priekį išsiveržė 19-ąją minutę, po Siramano Dembele įmušto įvarčio, ir dar iki pertraukos sugebėjo padvigubinti rezultatą. Po pertraukos "Nice" ir toliau nesugabėjo pasipriešinti pakiliai rungtyniavusiems "Nimes" futbolininkams ir praleido dar du įvarčius.

Lietuvos nacionalinės rinktinės puolėjas Edgaras Jankauskas šiose rungtynėse aikštėje praleido visas 90 minučių, tačiau, kaip jau įprasta šį sezoną, pasižymėti nesugebėjo. Priminsime, jog Jankauskas šį sezoną "Nice" yra įmušęs tik 1 įvartį ir būtent Prancūzijos taurės rungtynėse.

"Sedan" 2 - 0 "Quevilly"
53' [1 - 0] Cedric Sabin
72' [2 - 0] Marcus Mokake

Vienintelė ekipa, sugebėjusi įveikti varžovus iš žemesnio diviziono, buvo "Ligue 2" rungtyniaujantis "Sedan". Dukart Prancūzijos taurės savininkai po Cedrico Sabino ir Marcuso Mokake įvarčiu įveikė savo priešininkus 2-0 ir pateko į turnyro ketvirtfinalį.

Likusieji aštuntfinalio susitikimai bus žaidžiami trečiadienio vakare.
Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.