Netikėtas posūkis: naujuoju "Milan" treneriu taps ne L. Spalletti, o S. Pioli

2019-10-08 12:39:55 Serie A A.C. Milan

"Milan" klubo vadovybėje vyksta tikra drama. Po to, kai buvo nuspręsta atsisveikinti su Marco Giampaolo, į jo poziciją taikėsi du treneriai – Luciano Spalletti ir Stefano Pioli.

M. Giampaolo oficialiai dar nėra atleistas iš trenerio pareigų, tačiau apie tai turėtų būti patvirtinta dar iki šiandien vakaro.

Jau rašėme, kad "Milan" nusitaikė į L. Spalletti, tačiau, kaip paaiškėjau dabar, derybos nesibaigė sėkmingai – "Milan" klubui dėl stratego atlyginimo teko vesti derybas ne tik su juo pačiu, bet ir su Milano "Inter" klubu.

Taip ir nepasiekus susitarimo, buvo nuspręsta į trenerio poziciją pasikviesti 53-ejų metų S. Pioli. Apie tai skelbia Fabrizio Romano.

S. Pioli pastaruosius du sezonus vadovavo "Fiorentina" komandai, tačiau šių metų balandį pasitraukė iš trenerio pareigų.

Italas per savo karjerą taip pat dirigavo tokioms komandoms kaip "Inter", Romos "Lazio" ir "Bologna".

Įvertinimas: 1 5
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 10-08 14:50
5 0
Atleidzia neaisku kodel apskritai pasikviesta Gianpaolo, tam kad pasikviestu toki, kuri be dideliu skrupulu pavasari vel atleis nepaisant kokius rezultatus klubas rodys...
Cituoti
DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 10-08 16:47
1 0
Anonimui AC MILAN, Spalletti turi pasenusio futbolo eksperto reputacija Italijoje. Jis moka isspausti daug is prastos komandos. Klausimas ar Milanui reikia kazka spausti is tos kruvos jau dabar ar visgi augti palaipsniui, ugdyti jaunima, apsisarvuoti kantrybe ir laukti savininku pasikeitimo. Beje kaip ten tas prancuzas milijardierius, kur rankinukus gamina? cia rimtas reikalas ar reklaminis show ?
Cituoti
 klaidomis (Liverpool FC, A.C. Milan) 10-08 20:22
0 0
O tai kaip dėl Shevos?
Cituoti
DoDo
 DoDo (Juventus FC, Lietuva U-21) 10-08 19:41
0 0
Ac Milan anonimui, o kaip su akademijos treneriais, jaunimo komandos? Ju net nesvarste kaip kandidatu. Ne gi ten taip pat blogai?
Cituoti