Neįtikėtina: mažumoje žaidęs "Arsenal" dukart išlygino rezultatą ir išplėšė tašką mače su "Chelsea"


Maracana (Liverpool FC, Ispanija) 01-22 09:48
0 2
Kante už vidurio linijos užkliuvo..
Cituoti
Escalade
 Escalade (Chelsea FC, Belgija) 01-22 09:38
4 0
Tik nematęs Chelsea varžybų gali sakyt, kad Kepa kritikuojamas vien dėl įvarčių (antrą tikrai galėjo ištraukt beje, per visą sezoną yra padaręs vos du ar tris komandą gelbstinčius sunkius atrėmimus, kas yra juokinga tokio lygio vartininkui). Kepa tragiškai skirsto kamuolius, neužtikrintai gaudo kamuolį, nervingai žaidžia standartuose, nesuvaldo gynybos linijos, PASTOVIAI kamuolį atiduoda varžovams 20 - 30 metrų nuo savo vartų, kai šalia būna vos vienas ar du gynėjai. Labai liūdnai atrodo, kažkas jį slegia, gal jo kaina, gal tos klaidos pastovios pasitikėjimą savim sugniuždė, gal yra dar kažkokių veiksnių, kurie padaro jį stipriu Premier lygos vidutinioku.
Cituoti
Escalade
 Escalade (Chelsea FC, Belgija) 01-22 00:25
15 1
Koks prastas pasirodymas. Vienu žaidėju daugiau turint taip sužaist... bandau vis rasti priežastį, kodėl mūsų toks vangus puolimas. Panašiausia, kad neturim rimto kairio krašto. Emerson su Willian jokios kibirkšties tiek žaidime, tiek abipusiame susižaidime. Dešinėje vienas geresnių šio sezono rungtynes sužaidęs Hudson-Odoi.. ir viskas. Azpilicueta puolime lėtas, gremėzdiškas, neplastiškas. Callum su Reece ten puikiai atrodo, bet tuo metu Azpi keičiasi į kairę, kur ir taip Willian stabdo kiekvieną ataką su savo stop-slide driblingu. Gaunasi arba abu kraštai per lėti arba bent jau kairys. Centre nėra kam imtis iniciatyvos, Jorginho tikrai neorientuotas į puolimą ir į vartus net nežiūri, Kovačič driblinguoja tik viduryje, o atakos smaigalyje tik sukasi nugara ir ieško perdavimo, Kante dažniau žaidžia prastai, nei gerai šiame sezone po įvairių traumų. Šiandien vat kaip ir Hudson-Odoi formos atgavimą parodė Barkley. Labai patiko sprendimai, reikėjo jį po pirmo kėlinio mest vietoj Kante, kuriam juoda diena jau net neskaitant paslydimo. Christensen atgauna jėgas po Barcos košmaro, kaip malonu, kai jis juda gilyn į ataką ir gerai paduoda kamuolį į kraštą. Gaila trūksta pasitikėjimo ir daro tai retai arba labai neužtikrintai, nors matosi, kad idėjos geros. Kepa kol kas didžiausias sezono nusivylimas, košmariškas kamuolio skirstymas. Per daug pasitiki savo gabumais ir laukia amžinybę prieš perdavimą. O kai perduoda, perduoda kvailai, neužtikrintai, pavojingai. Šlykščiai atrodo standartinių situacijų metu, kai lyg koks grybukas bando išdygti iš po vešlios augmenijos. Niekada neišdygsta. Jeigu netyčia pasiekia kamuolį, kumščiuoja bet kur, nenustebčiau pamatyti Karius žioplumo lygio įvartį į savo vartus kada nors. Trūksta žaidėjų vietoj Willian, Emerson. Kepai ir Tammy lygiaverčių konkurentų. Manau pagrindiniai vasaros darbai. Gal dar griaunančio centro saugo, nelabai yra komandoje kažkas panašaus.
Cituoti
 Aš Audrius 01-22 00:20
5 2
Zanro klasika, taip turbut reiktu pavadinti londono klubu susidurymus. Nusivylimas Chelsea zaidime. Pirmas kelinys kaip klostesi sakyciau puikiai, fantastiska realizacija baudinio ir Luizo duokle savo buvusiam klubui, nors zinant ji tai tokia tipine Luiziska prazanga, po kurios eidamas i rubine jauciu galvojo jog viskas buvo ok. Siaip ar taip, kiekybine persvara ir svieslentei degantis pliusinis rezultatas padare meskos paslauga Chelsea komandai. Antras kelinys- klaida, lygu, nors ir paejo imust persverema ivarti, bet zaide taip lyg butu ta komanda kuri yra antraplane, atidave zaidimo vadzias i varzovu rankas, o jie tuom pasinaudojo. Labai prasta realizacija chelsea. Turi nuzudyt kai turi pranasuma, o zaide kaip lygus su lygiu. Arsenalui tai toks sakyciau laimejimas, tokie matchai uzveda. Sausis eina i pabaiga, tikiuos kazka nupirks Lampardas, nes paskutiniai du matchai is kuriu tikejaus +6 tasku, gavos vos +1 ir MU jau visai salia. Imant visuma, tai ant popieriaus turnyrinei lentelei atrodo grazu, 4 vieta PL, bet realiai kai ziuri matchus tai nekaip atrodo Chelsea.
Cituoti
 Blue blood 01-22 00:18
2 5
Gaila neislaike patranku suviu , reikia egresyvaus stipraus zaidimo ir puoleju
Cituoti
 Quantooo (Arsenal FC, Swansea City A.F.C.) 01-21 23:37
32 0
Kante padare Gerarda
Cituoti
 Quantooo (Arsenal FC, Swansea City A.F.C.) 01-21 22:47
15 4
Paskutinis 3 metus prasosi mustafi but parduotas savo zaidimu.... Bet kaip gryba pjauna taip pjauna, kaip zaidzia taip zaidzia...
Cituoti