Neįtikėtina drama Turine: "Napoli" panaikino trijų įvarčių deficitą, tačiau pergalę vis tiek šventė "Juventus"

Šeštadienį Italijos "Serie A" pirmenybių antrajame ture akis į akį susidūrė du grandai.

Turino "Juventus" namuose priėmė "Napoli" ekipą ir nors išvaistė trijų įvarčių persavrą, paskutinėmis akimirkomis sugebėjo išplėšti pergalę bei triumfavo rezultatu 4:3.

Italijos čempionai į priekį išsiveržė 16-ąją minutę, kai puikios kontratakos smaigalyje atsidūręs Danilo pelnė pirmąjį savo įvartį "Juventus" gretose.

Vos po trijų minučių baudos aikštelėje "Napoli" gynėjus puikiai suklaidinęs Higuainas padvigubino šeimininkų persvarą.

Antrajame kėlinyje pirmieji savo žodį ir vėl tarė "Juventus" futbolininkai - 62-ąją minutę trečiąjį komandos įvartį pelnė Cristiano Ronaldo.

Atsidūrusi nepavidėtinoje situacijoje "Napoli" ekipa nepalūžo ir jau 66-ąją minutę atsilikimą sušvelnino Kostas Manolas. Vos po poros minučių intrigą į rungtynes visiškai sugrąžino šviežiausias "Napoli" pirkinys Hirvingas Lozano.

81-ąją minutę svečiai rezultatą sugebėjo ir išlyginti. Po gerai išpildytos standartinės situacijos kamuolį į vartus iš kelių metrų nukreipė Giovanni Di Lorenzo.

Vis tik jau per teisėjo pridėtą laiką itin nepasisekė "Napoli" ekipos gynėjui Kalidou Koulibaly, kuris nukreipė kamuolį į savo vartus ir padovanojo pergalę "Juventus" futbolininkams.

Turino ekipai tai buvo antroji pergalė iš eilės, o "Napoli" patyrė pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną.

"Juventus" 4:3 "Napoli"
16' [1:0] Danilo
19' [2:0] Higuain
62' [3:0] C. Ronaldo
66' [3:1] K. Manolas
68' [3:2] H. Lozano
81' [3:3] G. Di Lorenzo
90+2' [4:3] K. Koulibaly (į savo vartus)

"AC Milan" 1:0 "Brecia"
12' [1:0] H. Calhanoglu