Neįtikėtina devynių įvarčių fiesta baigėsi "Liverpool" pergale (VIDEO)

lrytas.lt 2016-01-23 18:05:46 Premier League Liverpool FC Norwich City FC

"Liverpool" futbolininkai tikėjosi lengvesnės išvykos ir ramesnio 23-ojo turo mačo. Jurgeno Kloppo auklėtiniai tik po įspūdingos įvarčių fiestos 5:4 (1:2) palaužė „Norwich“ komandą.

Mačo pradžia prieš vienus iš „Premier“ lygos autsaiderių „Liverpool“ nieko blogo nežadėjo – jau 18 minutę Jamesas Milneris atsidūrė puikioje pozicijoje smūgiui, bet nepagailėjo perdavimo komandos draugui Roberto Firmino, o šis pasiuntė kamuolį į vartus.

Tačiau jau 29-ąją minutę pasižymėjo „Norwich“ narys Dieumerci Mbokani, pasižymėjęs gražiu įvarčiu kulnu.

Negana to, baigiantis pirmam kėliniui šeimininkai išsiveržė į priekį – įvartį 41 minutę pelnė Stevenas Naismithas.

„Liverpool“ reikalai dar labiau blogėjo antro kėlinio pradžioje – baudos aikštelėje prasižengė Alberto Moreno, o vienuolikos metrų baudinį realizavo Wesley Hoolahanas (54 min.).

Po minutės „Liverpool“ šventė – pasižymėjo Jordanas Hendersonas, o 63 minutę antrą įvartį pelnęs R.Firmino lygino rezultatą – 3:3.

„Norwich“ nedovanotinai klydo 75-ąją minutę, kai tiesiog atidavė kamuolį J.Milneriui, o šis likęs vienas prieš vartininką išvedė „Liverpool“ į priekį – 4:3.

Teisėjai pridėjo penkias minutes, o tai įsiutinio J.Kloppą – jis ginčijosi su teisėjais. Kol jis tai darė, „Norwich“ išnaudojo laiką maksimaliai gerai.

Trečią pridėto laiko minutę pasižymėjo Sebastienas Bassongas – 4:4.

Netrukus J.Kloppas jau pamiršo, kodėl ginčijosi – Adamas Lallana pasiuntė įvartį ir pabaigė neįtikėtiną mačą – „Liverpool“ laimėjo 5:4.

Po šios pergalės „Liverpool“ su 34 taškais pakilo į septintąją vietą, o pralaimėjimą patyręs „Norwich“ nusirito į šešioliktą – jie turi 23 taškus.

„Norwich“ 4 – 5 „Liverpool“
19' [0 – 1] Roberto Firmino
29' [1 – 1] Dieumerci Mbokani
41' [2 – 1] Steven Naismith
54' [3 – 1] Wesley Hoolahan (iš 11 metrų baudinio)
56' [3 – 2] Jordan Henderson
63' [3 – 3] Roberto Firmino
75' [3 – 4] James Milner
90+2' [4 – 4] Sebastien Bassong
90+5' [4 – 5] Adam Lallana

Įvertinimas: 4 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.

Asirgitawe
Asirgitawe (Liverpool FC, BV Borussia Dortmund 09) 01-23 18:51
10 1
Šiaip tik vienas įvartis buvo gražus t.y. Norwich City žaidėjo backheel. Kiti įvarčio sekė po gynėjų klaidų. Gražios rungtynės, bet reikia pripažinti, beviek visi įvarčiai dėl gynėjų broko abiejų komandų.