Neįsigijęs P.Pogba, Madrido "Real" taikysis į olandą

Madrido "Real" ekipa puikiai supranta, jog šią vasarą bus itin sudėtinga nusipirkti "Man Utd" saugą Paulį Pogbą, todėl ispanai susirado alternatyvų taikinį.

Kaip rašo "Marca", sužlugus deryboms dėl prancūzo "La Liga" komanda mes tinklus ant Amsterdamo "Ajax" atstovo Donny van de Beeko.

Praėjusiame sezone 22-ejų olandas svariai prisidėjo prie savo komandos žygio Čempionų lygoje, o tai paliko neišdildomą įspūdį Madrido klubo vadovams.

D.van de Beekas būtų gerokai pigesnis už P.Pogbą ir kainuotų apie 60 mln. eurų.

Praėjusiame sezone jis sužaidė 57 rungtynes, pelnė 17 įvarčių ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų.

Įvertinimas: 8 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Tiesto
 Tiesto (Manchester United FC) 06-26 14:48
5 2
Jei tai ir įvyktų, neabejotinai, kad ištiktų Kovačičiaus, Ceballoso, Llorente ar net Isco likimas.
Cituoti
Tiesto
 Tiesto (Manchester United FC) 06-26 15:19
3 2
James? Illaramendi? Lucas? Esmė Reale tokia - arba tave perka kaip Modričių arba kaip Kovačičių. Beveik jokių prošvaisčių pakilti. Klausimas tau - jei reikėtų keisti Modričių, ką Realas pirktų: Pogbą ar van de Beeką?
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 06-28 09:10
0 0
Extra nu Beekui išmesti modričiu , krossa ir casemiro sunku labai būtų ir jie muša golus ,o čia Ispanija ir tiek golu nebemuš kaip Ajax klube Amsterdamo lygoje kur 2 geros komandos .
Cituoti
Extra
Extra 06-26 17:05
2 2
Van de Beekas nebūtų perkamas kaip Modričiaus pamaina. Jis išvis yra sisteminis žaidėjas, kuris žaidžia taip, kaip jam pasako treneris. Beekas manau būtų perkamas kaip sudėties žaidėjas, kuris turėtų labai didelius šansus prasibrauti į startą. Madridui jau kurį laiką reikia saugo, kuris turėtų neblogą uoslę įvarčiams, o Beekas toks ir yra. Kas liečia Pogba, tai žinau, kad dauguma dėl jo miršta, nes galvoja, kad būtų dar vienas galactico, kuris pakeltų visos komandos lygį. Aš taip nemanau ir tikiuosi, kad nepamatysiu jo niekada su Madrido marškinėliais. Madridui reikia greitų, fiziškai ne per stiprių ir darbingų saugų, koks ilgus metus buvo Modričius. Vienintelis žaidėjas, kuris tikrai galėtų būtų kaip Lukos įpėdinis, mano akimis yra Verratti, bet čia tiesiog tik svajonė, kuri neišpildys. Geriausia išvis būtų įtikint klube likti Kovačičių ir pasilikti Jamesą, bet vienam tiesiog nusibodo būt Lukos šešėly, o kitam "ne" sako Zidane'as. Priduriant dėl tavo pavardžių, iš Illarros buvo tikimasi labai daug – 14-15 sezone netgi pardavėm Xabi, o Casemiro buvo Porte ir apskritai dar neturėjo jokio vaidmens. Illarra pats apsišiko psichologiškai ir taip nieko ir neįrodė. Lucas? Nesuprantu šito paminėjimo. Vienas daugiausiai prie Zidane'o pasireiškiančių žaidėjų, kuris dar praėjusį sezoną ir startiniu wingeriu buvo tapęs. Su šituo jau reikia atsisveikinti, nes paprasčiausiai degina daug talentingesnių žaidėjų minutes. Btw, nežinau tiksliai apie kurį čia kalbi – Silva ar Vazquezą.
Cituoti
 Blue blood 06-26 11:23
2 2
Realu ir geriau ji pirkti,bet jam deja paciam blogai nera vietos pagrinde zaisti tenai modricius dar yra. Ir apskritai galvoju cia tik gandai
Cituoti