Naujienos iš "Ekrano" stovyklos

2005-03-01 17:27:00
Kovo 1-ąją dieną FK "%c00033" surengė oficialią spaudos konferenciją tema "Pasiruošimas artėjančiam sezonui". Konferencijoje dalyvavo "Ekrano" vyriausiasis treneris Virginijus Liubšys, klubo direktorius ir antrasis treneris Albertas Klimavičius ir trys "Ekrano" puolėjai: Povilas Lukšys, Vitalijus Kavaliauskas ir ekipą papildęs Dainius Saulėnas.

Susitikimo pradžioje "Ekrano" strategas pasidžiaugė, kad iki vasaros "Ekrane" lieka visas kolektyvas. "Džiaugiuosi, kad turime naują ir pajėgų žaidėją Dainių Saulėną. Prieš keletą metų, rungtyniaudamas "Žalgiryje", jis mums daug bėdos pridarydavo. Dabar, tikiuosi, padės mūsų Povilui (Lukšiui) įvarčius mušti", - sakė V. Liubšys.

Daugiausia dėmesio žurnalistai skyrė naujam "Ekrano" žaidėjui, kuris nuo kovo 1 d. gavo teisę du metus atstovauti "Ekrano" komandą. Dainius Saulėnas rungtyniaus 14 numeriu žymėtais marškinėliais.

"Ekrane" iš karto pasijutau gerai. Visus žaidėjus neblogai pažįstu, o su Povilu Lukšiu esame draugai nuo 9 klasės. Kartu treniravomės tuometiniame Vilniaus sportininkų rengimo centre, kartu su 1979 metų gimimo futbolininkais Lietuvos jaunimo rinktinę atstovavome. Pasiekėm ir aukščiausią Lietuvos jaunimo rinktinės rezultatą – 1998 m. patekom į Europos finalą. Man artimas ir "Ekrano" žaidimo stilius," – sklandžiai mintis dėstė Dainius Saulėnas.

Vitalijus Kavaliauskas ir Povilas Lukšys, ką tik grįžę iš Turkijos, pasidalino įspūdžiais iš komandiruočių. V. Kavaliauskas, ruošęsis sezonui Pietų Korėjos "Bucheon" ir Lenkijos "Zaglebie Lubin" komandų sudėtyse, labiausiai buvo priblokštas korėjiečių geležine drausme, vyraujančia komandoje. "Ten negalima pradėti valgyti, kol treneris nedavė leidimo, o ir baigti turi kartu su trenerio paskutiniu kąsniu." – stebėjosi panevėžietis.

Savo pasirodymą V. Kavaliauskas vertino gana kritiškai: "Žaidžiau dvejose varžybose po vieną kėlinį. Progų pasiekti įvartį tikrai turėjau, deja, įmušti nepasisekė. Tarp korėjiečių buvau pats jauniausias. Pagal jų taisykles komandoje gali būti tik trys legionieriai. Jie du jau turėjo – kroatą ir brazilą. Iš karto Turkijoje pasirašė sutartį su dar vienu brazilu, taip, kad aš jiems tapau nebereikalingas," – ramiai konstatavo "Ekrano" puolėjas.

Povilas Lukšys savo pasirodymą Lenkijos vicečempionų Groclino "Dyskobolia" komandos peržiūroje vertina teigiamai. "Aš pasirodžiau gerai. Klubo vadovai ir treneriai mane gyrė. Smulkmenų aš nežinau, o geriausia man – "Ekrane". Tiesa, lenkai žadėjo mane vėl "žiūrėti" vasarą," – šypsodamasis kalbėjo P. Lukšys.

Į klausimą kodėl ekraniečiai vis tik neliko Lenkijoje atsakė V. Liubšys: "Lenkai savo žaidėjus parduoda tik už labai didelius pinigus, o įsigyti nori vos ne už dyką, ir tai ieško "laisvų" žaidėjų, be kontraktų. Gudrauja jie, todėl ir nesutarėme."

Apibendrindamas Virginijus Liubšys reziumavo, kad pasiruošimas sezonui "Ekrane" vyksta rimtai ir sklandžiai. Artimiausiu metu "Ekraną" sustiprins dar du žaidėjai. Kol kas jų pavardžių treneris neatskleidžia, tik prasitarė, kad vienas žais kairiojo saugo, o kitas vidurio gynėjo, nors sugeba žaisti ir vidurio saugo pozicijoje.

Artimiausias kontrolines rungtynes FK "Ekranas" žais Latvijoje: kovo 4 d. su "Riga", kovo 8 d. – su "Dinaburg", kovo 11 d. – su "Ventspils".
Įvertinimas: 0 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.