"Napoli" neturėjo vargo su "Lecce", "Atalanta" išsigelbėjo mače su "Fiorentina"

Sekmadienį tęsiasi Italijos "Serie A" pirmenybių ketvirtojo turo kovos.

Nesunkią pergalę išvykoje iškovojo "Napoli" ekipa, kuri rezultatu 4:1 susitvarkė su "Lecce" pasipriešinimu.

Svečiai į priekį išsiveržė 28-ąją minutę po Fernando Llorente įvarčio, o 40-ąją savo komandos persvarą padvigubino 11 metrų baudinį realizavęs Lorenzo Insigne.

52-ąją minutę trečiąjį "Napoli" ekipos įvartį puikiu smūgiu iš toli pelnė Fabianas Ruizas.

"Lecce" rezultatą sušvelnino 61-ąją minutę, kai 11 metrų baudinį realizavo Marco Mancosu.

Tašką šiame mače padėjo antrąjį savo bei ketvirtąjį komandos įvartį pelnęs F. Llorente.

"Napoli" su 9 taškais žengia trečioje turnyrinės lentelės vietoje, "Lecce" su trimis yra 18-ti.

Kitose rungtynėse "Atalanta" namuose sužaidė lygiosiomis 2:2 su "Fiorentina".

Svečiai pirmavo po 24-ąją minutę pelnyto Federico Chiesa įvarčio, o 66-ąją savo komandos persvarą padvigubino Franckas Ribery.

Vis tik "Atalanta" nepalūžo ir 84-ąją minutę atsilikimą sušvelnino Josipas Iličičius, o jau per teisėjo pridėtą laiką tašką savo komandai padovanojo Timothy Castagne.

"Lazio" 2:0 "Parma"
8' [1:0] C. Immobile
67' [2:0] A. Marusic

"Sassuolo" 3:0 "Spal"
26' [1:0] F. Caputo
45+2' [2:0] F. Caputo
47' [3:0] A. Duncan

"Bologna" 1:2 "Roma"
49' [0:1] A. Kolarov
54' [1:1] N. Sansone (11 metrų baudinys)
90+4' [1:2] E. Dzeko
85' G. Mancini ("Roma") pašalintas iš aikštės

"Sampdoria" 1:0 "Torino"
56' [1:0] M. Gabbiadini