M.Pochettino nusibodo dirbti "Tottenham" klube?

Sirgalių ant rankų nešiotas "Tottenham" ekipos treneris Mauricio Pochettino pradėjo svarstyti apie permainas savo karjeroje.

"Daily Mail" praneša, jog komandos žaidėjai pastebėjo nerimą keliančių ženklų.

Teigiama, kad argentinietis pradėjo laikyti atstumą ir tolti nuo ekipos narių, nors "Tottenham" vadovai ir neplanuoja jo atleisti.

Negana to, treneris nutarė ir suteikti aikštėje mažiau laiko tokiems futbolininkams kaip Janui Vertonghenui, Christianui Eriksenui ir Dele Alli.

Besiklostanti keista situacija galėjo nulemti ir beviltišką ekipos pralaimėjimą prieš Miuncheno "Bayern" klubą.

Įvertinimas: 11 4
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


GedBuz
 GedBuz (Bayern Munich FC, Italija) 10-03 17:05
25 4
Kaip visada reikia rasti kaltų, o dažniausiai tai būna treneris. Treneris geras tik tol, kol komandai gerai einasi. Prie ko tas Eriksen ir Ali, kai komanda sugebėjo 7 bankes prasileisti? Tipo tuos du į gynybą statyti? Vertonginas irgi mėgsta klysti. Be to, visa Totenham komanda atrodė gerai ir net geriau už Bayern pirmą pusvalandį. Visas pirmas kėlinys buvo geras.
Cituoti
Rulez (Tottenham Hotspur FC, Šiaurės Korėja) 10-04 16:17
0 0
Neblogas treneris, bet kartais atrodo trūksta to pykčio prie linijos, emocijų ir drąsesnių sprendimų. Palyginkit jį ir kokį Simeone
Cituoti
 Aš Audrius 10-03 19:56
4 4
Permainos sporte yra gerai. Manyciau permainu reik tiek klubui, tiek treneriui. Poche yra puikus treneris, bet ateina tas laikas, kai reik kazka keist, arba klubui treneri arba greneriui kluba. Kluba turiu omenyje du variantus, arba tiesiogiai pakleisti kluba, arba esamo klubo vidu. Persiruotot parduot nupirkt ir zaist visai ka kita. Visgi manyciau siuo atveju Pochei reik surast naujus namus o TOT reik naujo stratego su naujom idejom.
Cituoti