"Monaco" atsitiesė po pralaimėjimo prieš "Nice", "Saint-Etienne" pakilo į trečiąją vietą (VIDEO)

Sužaisti dar penki šeštojo Prancūzijos pirmenybių turo mačai.

Čempiono titulą ginantis "Monaco" sugebėjo atsitiesti po nesėkmės prieš "Nice" ir iškovoti pergalę prieš naujoką "Strasbourg". Nugalėtojų gretose spindėjo Radamelis Falcao.

Nors "monegaskams" šiame susitikime tikrai buvo nelengva, Kolumbijos rinktinės snaiperis pirmojo kėlinio pabaigoje iš pradžių atliko rezultatyvų perdavimą Rony Lopesui, kuris išvedė komandą į priekį.

Po pertraukos pats Falcao pasinaudojo tiksliu gynėjo Jorge perdavimu, o galiausiai jis pelnė antrąjį įvartį pasinaudodamas Kadero Mangane klaida.

Su 15 taškų "Monaco" išsaugojo antrąją vietą turnyrinėje lentelėje, bet ant kulnų jam toliau lipa "Saint-Etienne", išvykoje palaužęs kitą autsaiderį "Dijon".

Šiame susitikime vienintelį įvartį nuo 11 metrų žymos įmušė Jonathanas Bamba.

Į šeštąją vietą tuo tarpu pakilo Claudio Ranieri vadovaujamas "Nantes". Jį į pergalę prieš "Caen" tokiu pačiu rezultatu 1-0 atvedė Andrei'us Girotto.

"Monaco" 3 - 0 "Strasbourg"
[1-0] 44' Rony Lopes
[2-0] 51' Radamel Falcao
[3-0] 67' Radamel Falcao

"Dijon" 0 - 1 "Saint-Etienne"
[0-1] 49' Jonathan Bamba (iš 11 metrų baudinio)