Milžinų susirėmime Italijoje – "Juventus" pergalė prieš "Napoli" bei "Roma" triumfas prieš "Lazio" ir dar trys "Inter" taškai

Šeštadienio vakarą „Serie A“ palepino futbolo žiūrovus itin nuostabiomis rungtynėmis. Į kovą šeštadienį stojo Turino „Juventus“ bei „Napoli“ ekipos ir „Roma“ bei „Lazio“.

Lyderių susirėmime „Juventus“ ekipa užtikrintai 3:1 įveikė „Napoli“ ekipą.

Vis dėlto rungtynes kur kas geriau pradėjo „Napoli“ ekipa, kuri jau 10-ąją minutę pirmavo po Drieso Mertenso tikslaus smūgio.

Vis dėlto dar nesužaidus pusvalandžio rezultatą po rezultatyvaus Cristiano Ronaldo perdavimo išlygino Mario Mandžukičius.

Tas pats kroatas antrajame kėlinyje ir persvėrė rezultatą „Juventus“ naudai. „Napoli“ kaip reikiant susikomplikavo savo situaciją, kai 58-ąją minutę Mario Rui užsidirbo antrąją geltoną kortelę.

Negana to, „Napoli“ ekipą galutinai nužudė Leonardo Bonucci, kuris padvigubino Italijos čempionų persvarą.

Tuo metu „Roma“ identišku rezultatu 3:1 susitvarkė su „Lazio“ futbolininkais.

„Roma“ į priekį išsiveržė jau 45-ąją minutę, kai prieš pat pertrauką L. Pellegrini išvedė savo ekipą į priekį.

Vis dėlto 67-ąją minutę C. Immobile rezultatą sugebėjo išlyginti. Tiesa, lygus rezultatas ilgai nesilaikė, kdangi po keturių minučių A. Kolarovas ir vėl išvedė „Roma“ į priekį.

Galiausiai 86-ąją minutę F. Fazio atsakė į visus likusius klausimus ir paskandino „Napoli“ vienuolikę.

O paskutinėse vakaro rungtynėse Milano „Inter“ sugebėjo iškovoti sudėtingą pergalę 2:0 prieš „Cagliari“.

Milano futbolininkai į priekį išsiveržė jau 12-ąją minutę, kai L. Martinezs nuginklavo „Cagliari“ vartininką.

„Inter“ ekipai viską išspręsti pavyko tik 89-ąją minutę, kai kiek saugesnį pranašumą savo ekipai suteikė M. Politano.

„Juventus“ 3:1 „Napoli“

„Roma“ 3:1 „Lazio“

„Inter“ 2:0 „Cagliari“