Mikoliūnas rungtynėse su "Rangers" gavo raudoną kortelę © Eurofootball.lt
Trečiadienį sužaistose Škotijos čempionato rungtynėse "lietuviškasis" Edinburgo "%c00219" rezultatu 1-2 po abejotino 11-os metrų baudinio paskutinėmis rungtynių minutėmis namie nusileido Glazgo "Rangers" ekipai.

Šiose rungtynėse žaidė visi trys lietuviai: %p02632 žaidė iki 90-os minutės, kuomet gavo raudoną kortelę, %p02492 žaidė iki 84 minutės ir buvo pakeistas, o %p03189 aikštėje po keitimo pasirodė 77-ą minutę.

Rungtynėse labai pastebimi buvo lietuviai Saulius Mikoliūnas ir Deividas Česnauskis, turėję ir sukūrę ne vieną progą įmušti įvartį. Turbūt geriausią progą pasižymėti po Mikoliūno perdavimo turėjo Deividas Česnauskis, tačiau atsidūręs vienas prieš vartininką smūgiavo virš vartų. Rungtynėse taip pat įspūdingai Mikoliūno smūgį atmušė ir ekspertų pagyrų nusipelnė "Rangers" vartininkas Waterreusas.

Kai atrodė, kad rungtynės baigsis gan garbingomis lygiosiomis, teisėjas skyrė labai abejotiną 11-os metrų baudinį į Edinburgo ekipos vartus. Naujasis "Hearts" herojus Lee Milleris kovojo dėl kamuolio su graiku Kyrgiakosu ir pastarasis nugriuvo ir apeliavo į teisėją, kad buvo pražanga.

Aikštėje užvirė aistros, nes teisėjas nusprendė pasikonsultuoti su šoniniu teisėju. Tuo tarpu antrą geltoną kortelę už ginčus su rungtynių teisėju gavo Dado Pršo, o netrukus už diskusijas su šoniniu teisėju, kuris įžvelgė "Hearts" pražangą, raudoną kortelę prieš save išvydo Saulius Mikoliūnas. Teisėjas nusprendė skirti vienuolikos metrų baudinį ir Ricksenas klaidos nepadarė bei išplėšė savo komandai pergalę.

Edinburgo "Hearts" 1 - 2 Glazgo "Rangers"
49' [0 - 1] Nacho Novo
87' [1 - 1] Mark Burchill
90' [1 - 2] Fernando Ricksen (iš 11-os metrų)

90' minutę iš aikštės buvo pašalinti Saulius Mikoliūnas ("Hearts") ir Dado Pršo ("Rangers")