Miguelis keliasi į "Valencia"

2005-08-19 16:15:00
Buvęs Lisabonos "%c00130" gynėjas Miguelis (%p02814) artimiausius penkerius metus rungtyniaus Ispanijos "%c00004" akipoje. Apie tai šiandien oficialiai pranešė Ispanijos klubo atstovai.

"Valencia" jau kuris laikas ieškojo dešiniojo krašto gynėjo, kuris galėtų pakeisti traumų kamuojamą Curro Torresą (%p00177). Iš pradžių ispanų klubas aktyviai derėjosi dėl "%c00172" gynėjo Jano Kromkampo (%p03246), tačiau sandėris nepavyko.

Tuo tarpu Miguelis pastaruoju metu bylinėjosi su "Benfica", kadangi pastaroji ekipa nenorėjo žaidėjo paleisti, o pats futbolininkas teigė, jog jis yra laisvasis agentas ir gali išvykti į kitą komandą. Manoma, kad Lisabonos klubas teismą laimėjo ir už teisės į žaidėją "Valencia" turėjo sumokėti apie 8 milijonus eurų.

25-erių portugalas, kuriuo anksčiau taip pat domėjosi ir "Juventus" bei "Newcastle", jau šį pirmadienį atvyksta į Valensiją, kur pereis medicininį patikrinimą ir bus oficialiai pristatytas vietos gerbėjams.

"Tai yra tas žaidėjas, kurio labai reikėjo mūsų ekipai." - džiaugsmo neslėpė "Valencia" treneris Quique Floresas. - "Tikiuosi, kad jis sugebės greitai pritapti prie komandos."

Miguelis yra jau devintasis "Valencia" pirkinys šį sezoną. Kiek anksčiau klubą papildė Edu, Patrickas Kluivertas, Juan Luis Mora, Davidas Villa, Mario Regueiro, Davidas Cerrajeria, Fabianas Estoyanoffas bei Davidas Valle.
Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.