"Middlesbrough" nukovė "Sunderland", "West Ham" mačo pabaigoje iškovojo pergalę (VIDEO)

Anglijos "Premier" lygoje sekmadienį tęsėsi 2-ojo turo kovos.

"Stadium of Light" stadione "Sunderland" surėmė ginklus su "Midllesbrough". Du įvarčius pirmajame kėlinyje pelnė Aitoro Karankos auklėtiniai rezultatu 1-2 pranoko "juodąsias kates".

13-ąją minutę "Middlesbrough" ekipą į priekį išvedė Christianas Stuani, atlikęs puikų ir galingą smūgį. Po praleisto įvarčio Davido Moyeso vadovaujama komanda bandė atsitiesti, tačiau 45-ąją minutę buvo nubausti to pačio C. Stuani, kuriam perdavimą atliko Alvaro Negredo.

Antrajame kėlinyje "Sunderland" trauktis nebeturėjo kur ir žaidimas tapo grėsmingesnis. Sušvelninti rezultatą šeimininkams pavyko 71-ąją minutę, kai po vartininko atremto kamuolio pirmasis suskubo Patrickas van Aanholtas.

Per likusį laiką "Middlesbrough" pergalės išleisti nebeketino ir susitikimas baigėsi rezultatu 1-2. A. Karankos kariauna įsirašė pirmąją pergalę, o "Sunderland" ir toliau lieka be taškų.

Paskutinės 2-ojo turo rungtynės įvyko olimpiniame stadione, kur savo žiūrovų palaikoma "West Ham" ekipa bandė pasiekti pergalę prieš "Bournemouth".

85-ąją minutę Michailo Antonio pelnytas įvartis nulėmė pirmąją "plaktukų" pergalę šiame "Premier" lygos sezone. Nuo 77-os minutės "West Ham" žaidė vienu žaidėju daugiau, kai iš aikštės buvo pašalintas Harry Arteras.

"Sunderland" 1 - 2 "Middlesbrough"
13' [0 - 1] C. Stuani
45' [0 - 2] C. Stuani
71' [1 - 2] P. van Aanholt

"West Ham" 1 - 0 "Bournemouth"
85' [1 - 0] M. Antonio
77' H. Arter ("Bournemouth") pašalintas iš aikštės