Mažumoje likusi "Brescia" neatsilaikė prieš "Juventus"

2020-02-16 17:59:11 Serie A

Sekmadienį tęsiasi "Serie A" 24-ojo turo kovos.

Pergalę namuose iškovojo be savo lyderio Cristiano Ronaldo žaidusi "Juventus" ekipa, kuri rezultatu 2:0 įveikė "Brescia".

Esminis mačo momentas įvyko 37-ąją minutę, kuomet prie pat savo baudos aikštelės prasižengė "Brescia" futbolininkas Florianas Aye, kuris prieš save išvydo antrą geltoną kortelę ir svečiai liko rungtyniauti mažumoje.

Maža to, baudos smūgį puikiai 38-ąją minutę realizavęs Paulo Dybala išvedė "Juventus" į priekį.

Šeimininkų pergalę 75-ąją minutę įtvirtino Juanas Cuadrado.

"Juventus" futbolininkai po šios pergalės bent iki sekmadienio vakaro tapo vienvaldžiais "Serie A" pirmenybių lyderiais.

1 0
Kaip ir kiekvienoj lygoj yra issisokeliu,bet juk visada argumentai naudojami savo naudai. Getafa la lygoj, Shefield UTD EPL’e, bet cia tu faktu minet nereikia,nes jie nenaudingi. Pastovus sudu pilimas ir argumentai prasilenkiantys su normalia logika. Vienintele isvada persasi,kad tu boba,nes tik jos pasizymi sia savybe.
Cituoti
Jaycob
Jaycob (1. FC Köln) 02-17 10:11
1 0
Gaidoshiau ksanakso pagert tau reiktu. Tu isvis apart medziu lygos savo kazka supranti? Gerai kad tavo ta sudklubi is eu turnyru pasalins bent trumpam.