M.Asensio: tai - dar vienas iššūkis mano gyvenime

2019-07-26 12:12:17 La Liga Real Madrid C.F.

Prieš porą dienų Madrido "Real" gerbėjai išgirdo itin liūdną naujieną - draugiškame mače prieš Londono "Arsenal" traumą patyrė krašto puolėjas Marco Asensio.

23-ejų žaidėjui plyšo priekiniai kairiojo kelio raiščiai ir manoma, kad talentas gali būti priverstas praleisti visą 2019-20 metų sezoną.

Pats ispanas stengėsi išlikti optimistu ir socialiniame tinkle išplatino žinutę:

"Šį sezoną pradėjau su naujomis viltimis, o kruopščiai jam besiruošdamas tikėjausi, jog tiek manęs, tiek Madrido klubo gerbėjų laukia puikūs futbolo metai.

Aukščiausiuose gyvenimo taškuose tu gali sulaukti netikėto likimo smūgio ir tuomet viskas greitai pasikeičia.

Sunku su tuo dabar susitaikyti, tačiau tai - dar vienas iššūkis mano gyvenime. Vis dar tikiu, jog mūsų laukia puikus sezonas. Jūsų visų žinutės ir palinkėjimai man suteikė papildomos stiprybės. Dėkoju jums ir netrukus pasimatysime", - rašė M.Asensio.

Įvertinimas: 4 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Romas Vaicekauskas 07-26 20:19
5 0
liudna kai tokie jauni talentai, kuriem butina patirti kolekcionuoti, tokias rimtas traumas gauna, dar sezonui neprasidejus, kaip Barcos fanas, galiu pasakyt, kad ir el clasico idomumas mazeja, kai is Real rikiuotes tokie stiprus zaidejai iskrenta. Tikiuosi vaikis greit pasveiks... Gerai kad Edena Real isigyt pavyko, aisku ne tas pats kai Ronaldo/Messi el clasico budavo, bet visvien daug daug idomiau bus nei anais metais
Cituoti