"Marca": Madrido "Real" planuoja atsisveikinti su 14 žaidėjų

2019-05-15 11:57:52 La Liga Real Madrid C.F.

Jau savo galimus pirkinius žinantis Madrido "Real" klubas taip pat yra apsisprendęs, kurių iš dabartinių žaidėjų kitą sezoną nebus komandoje.

"Marca" į žaidėjų sąrašą, kurie kitą sezoną neturės jokio vaidmens pagrindinėje komandoje, įtraukė ir išnuomotos žaidėjus, kurie vasarą pagal turimas sutartis turi grįžti į "Real".

Minėto šaltinio teigimu, atsisveikinta bus su Keyloru Navasu, Sergio Reguilonu, Jesusu Vallejo, Theo Hernandezu (grįžta iš nuomos), Dani Ceballosu, Marcosu Llorente, Jamesu Rodriguezu (grįžta iš nuomos), Martinu Odegaardu (grįžta iš nuomos), Mateo Kovačičiumi (grįžta iš nuomos), Oscaru (grįžta iš nuomos), Garethu Bale'u, Raulio de Tomu (grįžta iš nuomos) ir Borja Mayoraliu (grįžta iš nuomos).

Dideli klaustukai kabo ties Mariano Diazo, Lucaso Vazquezo, Isco ir Brahimu Diazo (galima nuoma) pavardėmis.

Trijų žaidėjų vietą jau garantuotai užims trys nauji veidai – vartininkas Andrejus Luninas (grįžta iš nuomos), Ederis Militao (įsigytas iš "Porto") ir jaunasis brazilų talentas Rodrygo (įsigytas praėjusiais metais).

Komandą turėtų sustiprinti dar bent keturi nauji žaidėjai. "Marca" teigimu, jais greičiausiai taps Ferlandas Mendy (krašto gynėjas iš "Lyon"), vienas ar du nauji saugai – Paulis Pogba, Christianas Eriksenas, Donny van de Beekas, taip pat Edenas Hazardas ir Luka Jovičius.

Įvertinimas: 3 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


petrofanas
 petrofanas (Arsenal FC, Vokietija) 05-15 12:23
23 0
Reale ir Arsenale permainos nusimato ir vieni ir kiti nori deadwoodu atsikratyt
Cituoti
gud 05-15 14:02
6 0
Matos iš šito komentaro kaip supranti ir kiek stebi futbolą. ))
Cituoti
 apl8 05-15 13:57
4 16
Galvoja ai nieko nepirksim brangaus,o pastatysim komanda ant jaunimo, dbr visus vaikus ismetys ir išleis krūvą pinigų ir vistiek kitą sezoną nieko gero nebus, nes reikės dar ir žiemą ir kitą vasarą neblogai apsipirkti, nes du metus atgal jau reikėjo ieškoti tinkamos pamainos, Modriciui Ronaldo, Marcelo, Navasui, Krosui, Bale, Bendzema, Ramosui ir t.t. iš jaunimo turėjo likti Verane, Kasemiro, Isco, Vazkezas,Karakalos, bet ir šiai dienai beveik visi praradę motivacija, arba nori keisti klubą, vnz supiiso dėdė perezas komanda negalvodamas į ateitį taupydamas pinigus ir vaikams saldainiukas pirkdamas, dbr turi ką turi ir klubą atstatyti reikės 2-3 metų
Cituoti