"Manisaspor" išsinuomavo Denilsoną

2005-08-19 18:32:00
Ambicingas Turkijos Superlygos naujokas Maniso "Manisaspor" ateinančiam sezonui savo komandoje turės pasaulio čempioną - iš Sevilijos "%c00097" ekipos klubui pavyko išsinuomuoti Brazilijos rinktinės saugą Denilsoną (%p01465).

27 metų Denilsonas, kuris 2002 metais kartu su komandos draugais iš Brazilijos laimėjo Pasaulio čempionatą, o iš viso šalies rinktinei pats yra atstovavęs 61 kartą, "Betis" klubui priklausė nuo 1998-ųjų, kai už tuo metu rekordinę 32 milijonų eurų sumą perėjo iš "Sao Paolo".

Savo nepakartojama kamuolio valdymo technika garsėjantis Denilsonas 2000/01 metų sezoną "Betis" klubui nukritus į antrąjį divizioną Ispanijoje metus žaidė Brazilijos "Flamengo" ekipoje, tačiau sugrįžęs į Seviliją taip ir nesugebėjo pateisinti į jį dėtų milžiniškų vilčių, nors jam buvo pranašaujama tikros superžvaigždės ateitis.

"Mes esame labai patenkinti, kad į Manisą atvyksta toks pasaulinės klasės žaidėjas kaip Denilsonas. Sutartyje taip pat įrašėme punktą, pagal kurį kitą sezoną vėl galėsime jį pasiskolinti. Greitai jis atvyks į mūsų miestą.", - sakė "Manisaspor" atstovas Kenanas Yarali.
Įvertinimas: 0 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.