"Man Utd" taikosi ne tik į P. Dybalą, bet ir M. Mandžukičių

Italijos žiniasklaidoje rašoma, kad į Mančesterį gali pasukti net du Turino "Juventus" žaidėjai.

Jau žinoma, kad "Manchester United" klubas baigė derybas su "Juventus" dėl Paulo Dybalos ir Romelu Lukaku mainų. "Raudoniesiems velniams" yra likę tik pasiekti susitarimą su argentiniečiu, kuris vis dar nėra tikras dėl perėjimo.

"Sky Sports" skelbia, kad P. Dybala gavo leidimą nesugrįžti į "Juventus" treniruotes iki rugpjūčio 5 d. Italai davė laiko žaidėjui apsispręsti dėl savo ateities, tačiau toks klubo poelgis taip pat rodo, jog argentinietis nėra laukiamas jų gretose.

Jeigu "Man Utd" klubui pavyks pasiekti susitarimą su P. Dybala, jis gali būti nevienintelis "Juventus" puolėjas, prisijungsiantis prie "raudonųjų velnių".

"Tuttosport" teigia, kad Mančesterio klubo dėmesį yra patraukęs kroatas Mario Mandžukičius, kuris taip pat nefigūruoja Maurizio Sarri planuose.

33-ejų žaidėjas, anksčiau šią vasarą sietas su grįžimu į Vokietiją, yra vertinamas maždaug 20 mln. eurų suma.

Įvertinimas: 7 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 ManUTD! 08-02 11:59
12 6
Kaip ir rasiau vakar,kazkuriam uzsienio portale rase idomia info,kad dybala + madzukic į Lukaku. Bet cia tikrai atrodo keista. Siaip visur raso,kad Romelu jau sutare del 5m trukmes kontrakto 42mln vertes (175k savaite), ir Juve su MU viska suderine,liko tik Dybalos nuomones sulaukt ir done deal panasu arteja
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 08-02 15:30
4 0
Rašė italu žiniasklaida kad Dybala atmetė pirminį Man utd pasiūlymą, tad šansai kad liks yra
Cituoti
kaMazas (Manchester United FC, Nyderlandai) 08-02 13:52
1 9
Nu jeigu isivaizduoti kaip Dyabala juda anglijoje galima, tai kaip Mario judetu EPL budamas tokiu metu nelabai isivaizduoju
Cituoti
 Blue blood 08-02 11:49
2 11
Velniai zaisti sugalvojo vienais puolejais ))
Cituoti