"Man Utd" surado atsarginį variantą krašto gynėjo pozicijoje

2019-06-11 17:12:32 Manchester United FC

"Manchester United" sieks įsigyti "Norwich City" krašto gynėją Maxą Aaronsą, jei iš "Crystal Palace" ekipos nepavyks prisivilioti Aarono Wan-Bissakos, praneša "Sky Sports".

"Raudonieji velniai" jau buvo pateikę 40 mln. svarų sterlingų pasiūlymą "Crystal Palace" ekipai, tačiau ši jį atmetė. Skelbiama, kad "Man Utd" vadovai ruošia dar vieną pasiūlymą už A. Wan-Bissaką.

Jei ir šis pasiūlymas bus atmestas, Mančesterio ekipa tinklus užmes ant 19-mečio anglo, kuris praėjusį sezoną "Norwich" gretose sužaidė 43 rungtynes, pelnė 3 įvarčius bei padėjo savo komandai sugrįžti į "Premier" lygą.

M. Aaronso paslaugomis taip pat domisi ir "Crystal Palace" ekipa, kuri gynėją mato kaip galimą to paties A. Wan-Bissakos pamainą.

Susidomėjimą "kanarėlių" krašto gynėjo paslaugomis taip pat išreiškė "Tottenham" bei "RB Leipzig".

Įvertinimas: 4 2
Vienintelė knyga apie futbolą ir nesąžiningas rungtynes

Tiesto
 Tiesto (Manchester United FC) 06-11 22:46
17 0
Geriau dar vienas kuklus sezonas su jaunais, bet perspektyviais ir progresuojanciais jaunuoliais, nei skurdus sezonas su brangiom nemotyvuotom zvaigzdem.
Cituoti
 Marius Rudys 06-11 18:38
18 2
MU kita sezona gales vadintis MU21
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 06-11 22:01
9 0
Wan-Bissaka dar jaunas, daug neirodes, bet visai dziuginantis pirkinys butu del kurio neliudeciau. Bet Aaronso jau gali but komandos siekiancios aukstumu Premiere, Europos lygoj startinis? Ar juo bus Dalotas? Na, kazkaip tikrai tikejausi, kad sia vasara gali MU pasiplesyt transferu rinkoj, ypatingai jei bus gautos solidzios sumos uz Pogba ir De Gea, bet panasu, kad laukia skurdi vasara ir kuklus dar vienas sezonas...
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 06-12 10:10
4 0
Na, tai todel ir reikia parduot Pogba, kuris dejes ant klubo, o ne duot jam kapitono raisti, De Gea jeigu nori naujas komandos, tai kam ji per prievarta laikyt ir paskui prarast pinigus. Bet ar MU siuo metu gali tik antroj lygoj zaidusius zaidejus pasikviesti. Jie svarbus kalbant apie ateiti, bet kazkaip norejosi stiprintis kur kas rimciau.
Cituoti