"Man Utd" startas "Premier" lygoje – prasčiausias nuo 1989 metų

2019-10-07 12:24:05 Premier League Manchester United FC

"Manchester United" gerbėjai taip prastai rungtyniaujančios savo komandos nematė 30 metų.

Ole Gunnaro Solskjaero treniruojami "raudonieji velniai" Anglijos "Premier" lygoje po aštuonių turų užima 12-ąją poziciją. "Man Utd" iškovojo vos dvi pergales, patyrė tris nesėkmes ir tiek pat kartų sužaidė lygiosiomis.

"Raudonieji velniai" iš galimų 24 taškų yra surinkę viso labo devynis. Tai – prasčiausias pasirodymas "Premier" lygoje nuo 1989-90 metų sezono.

Tuomet "Man Utd" po aštuonių turų buvo surinkęs aštuonis taškus ir galiausiai sezoną užbaigė 13-oje pozicijoje.

Iškart po rinktinių pertraukos Mančesterio komandai taip pat nesišviečia lengvi taškai – jų laukia dvikova su šį sezoną dar nesuklydusiu "Liverpool" klubu.

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 10-07 16:02
10 5
Ne trenerio kaltė čia... O žaidėju... Jie nenori žaist.. Sumažint per pus atlyginimus ir tada pradės gal žaist.
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 10-07 13:00
18 22
Kokių rezultatų galima tikėtis su visokiais netoli beprotiško CRY7 pervertinimo lygio iškeltais žaidėjais kaip Trashfordas ar Lingardas?? Net ir Lukaku vos pajudantis kelmas už juos geresnis Čia net Guardiola neišgelbėtų tokių rąstų. Ole maksimaliai atsikratė akmens skaldos gabalais kiek įmanoma, bet ne jo kaltė, kad bent kiek pajėgesni žaidėjai nenori keltis į šitą sąvartyną, o ir tuo pačiu ir nori tepti slides kaip De Gėjus ar Pogba, kurie atrodo sunaikinti psichologiškai būdami šitoje skylėje Ko gero laukia AC MyLoan likimas, tik kad anie nei sudilusio skatiko neturėjo, o ManUre taškosi milijardais, bet be tolko
Cituoti