"Man Utd" nutraukė pergalingą "Watford" žygį, "Chelsea" ir "Man City" triuškino varžovus

Šeštadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos dar šešerios 5-ojo turo rungtynės.

Savo stadione užtikrintą pergalę pasiekė Pepo Guardiolos diriguojamas "Manchester City". "Miestiečiai" rezultatu 3:0 pamokė lygos naujokus iš Londono - "Fulham" futbolininkus.

Nugalėtojų gretose įvarčius pelnė Leroy'us Sane, Davidas Silva ir Raheemas Sterlingas. "Man City" rikiuojasi trečioje pozicijoje - jie sykį prarado taškus prieš "Wolves".

Namuose po šalto dušo pabudęs Londono "Chelsea" taip pat džiaugėsi pergale trijų įvarčių skirtumu. "Mėlynieji" rezultatu 4:1 nugalėjo "Cardiff".

Svečiai 15-ąją minutę įsiveržė į priekį, tačiau Edenas Hazardas pasistengė, kad "Cardiff" ilgai nesidžiautų šiuo pranašumu - pirmojo kėlinip pabaigoje belgas įmušė du įvarčius ir jau išvedė šeimininkus į priekį.

Antrajame kėlinyje E. Hazardas įmušė dar vieną įvartį, o galutinį tašką padėjo Willianas. "Chelsea" kartu su "Liverpool" turi po 15 taškų ir dalijasi pirmąja pozicija.

Trečiąją pergalę paeiliui iškovojo po nesėkmingos sezono pradžios atsigaunantis Londono "Arsenal". Granito Xhakos ir Mesuto Ozilo įvarčiai nulėmė pergalę prieš "Newcastle".

Trimis taškais šiame ture taip pat džiaugėsi "Bournemouth" ir "Crystal Palace".

Paskutinėje vakaro dvikovoje vis geresnę formą įgaunantis "Manchester United" galiausiai nutraukė "Watford" pergalingą žygį. Jose Mourinho auklėtiniai rezultatu 2:1 įrodė savo pranašumą.

"Raudonieji velniai" per tris minutes įmušė du įvarčius - iš pradžių pasižymėjo Romelu Lukaku, o netrukus po jo įvartį pridėjo Chrisas Smallingas. Antrojo kėlinio viduryje "širšės" sušvelnino atsilikimą, tačiau per likusį laiką išplėšti lygiųjų taip ir nepajėgė.

"Watford" iki šių rungtynių buvo iškovojęs ketverias pergales iš tiek pat galimų. "Širšės" lieka su 12 taškų ir trečia pozicija turnyrinėje lentelėje.

"Man City" 3 - 0 "Fulham"
2 [1 - 0] L. Sane
21' [2 - 0] D. Silva
47' [3 - 0] R. Sterling

"Chelsea" 4 - 1 "Cardiff"
15' [0 - 1] S. Bamba
37' [1 - 1] E. Hazard
44' [2 - 1] E. Hazard
80' [3 - 1] E. Hazard (11 m. baudinys)
83' [4 - 1] Willian

"Newcastle" 1 - 2 "Arsenal"
49' [0 - 1] G. Xhaka
58' [0 - 2] M. Ozil
90+1' [1 - 2] C. Clark

"Bournemouth" 4 - 2 "Leicester"
19' [1 - 0] R. Fraser
37' [2 - 0] R. Fraser
42' [3 - 0] J. King (11 m. baudinys)
81' [4 - 0] A. Smith
88' [4 - 1] A. Maddison (11 m. baudinys)
89' [4 - 2] M. Albrighton
69' W. Morgan ("Leicester") pašalintas iš aikštės

"Huddersfield" 0 - 1 "Crystal Palace"
38' [0 - 1] W. Zaha

"Watford" 1 - 2 "Man Utd"
35' [0 - 1] R. Lukaku
38' [0 - 2] C. Smalling
65' [1 - 2] A. Gray

<iframe width="500" height="300" src="https://hfoot.matchat.online/player/YQDsnpkCXp" style="border:none;" allowfullscreen></iframe>