"Man Utd" minimaliu skirtumu palaužė "Leicester"

Sekmadienį tęsiasi Anglijos "Premier" lygos 25-asis turas, kuriame buvo sužaistos aštuntosios rungtynės.

"Leicester City" namuose priėmė "Manchester United" vienuolikę. Ole Gunnaro Solskjaero auklėtiniai šį kartą neklydo ir varžovus įveikė rezultatu 1:0.

Vienintelis ir pergalingas įvartis buvo pasiektas pačioje mačo pradžioje – po išradingo Paulio Pogba perdavimo 9-ąją minutę tiksliai į varžovų vartus smūgiavo Marcusas Rashfordas.

Antrajame kėlinyje "lapės" rodė agresyvesnį žaidimą varžovų aikštės pusėje, tačiau to įvarčiui pasiekti nepakako – "raudonieji velniai" džiaugėsi sunkia, bet itin reikalinga pergale.

"Manchester United" bent laikinam pakilo į penktąją vietą ir nuo "Chelsea" futbolininkų išlaiko dviejų taškų atsilikimą.

"Leicester" komanda pergalės pasiekti nesugeba jau ketvirtas rungtynes iš eilės – tai buvo trečioji nesėkmė per paskutinius keturis turus.

"Leicester" 0 - 1 "Man Utd"
9' [0 - 1] M. Rashford