"Man City" sutriuškino "Burnley", "Bournemouth" patyrė ketvirtąją nesėkmę paeiliui

Anglijos "Premier" lygoje antradienį vakare buvo sužaistos pirmosios dvejos 15-ojo turo rungtynės.

Lengvą pergalę išvykoje pasiekė Pepo Guardiolos treniruojamas "Manchester City", kuris rezultatu 4:1 nugalėjo "Burnley" vienuolikę.

Traumą patyrusį Sergio Aguero startinėje sudėtyje pakeitęs Gabrielis Jesusas jam skirtas minutes išnaudojo idealiai. 24-ąją minutę brazilas fantastišku smūgiu išvedė "miestiečius" į priekį, o antrojo kėlinio pradžioje padidino komandos pranašumą iki dviejų įvarčių.

68-ąją minutę varžovų triuškinimą pradėjo Rodri, o galutinį tašką jau pačioje rungtynių pabaigoje padėjo Riyadas Mahrezas. Po kelių akimirkų "Burnley" sušvelnino atsilikimą, tačiau tai jau nieko nebekeitė.

"Man City" po pergalės bent laikinam pakilo į antrąją poziciją ir nuo lyderių sumažino atsilikimą iki 8 taškų. "Burnley" lieka 11-oje vietoje.

Kitose rungtynėse ketvirtąją nesėkmę paeiliui patyrė didžiąją rungtynių dalį kiekybinį pranašumą turėjusi "Bournemouth" komanda. Londono "Crystal Palace", nuo 19-os minutės likęs žaisti dešimtyje, vis tiek sugebėjo iškovoti minimalią pergalę.

Pergalingą įvartį 76-ąją minutę įmušė Jeffrey Schluppas.

"Crystal Palace" po pergalės šoktelėjo net į penktąją poziciją.

"Burnley" 1 - 4 "Man City"
24' [0 - 1] G. Jesus
50' [0 - 2] G. Jesus
68' [0 - 3] Rodri
87' [0 - 4] R. Mahrez
89' [1 - 4] R. Brady

"Crystal Palace" 1 - 0 "Bournemouth"
76' [1 - 0] J. Schlupp
19' M. Sakho ("Crystal Palace") pašalintas iš aikštės