"Man City" rungtynių pabaigoje išleido pergalę prieš "Middlesbrough" (VIDEO)

Šeštadienį Anglijos "Premier" lygos pirmenybėse sužaistos ketverios 11-ojo turo rungtynės.

"Etihad" stadione "Manchester City" susigrūmė su "Middlesbrough". UEFA Čempionų lygoje "Barceloną" parklupdę "miestiečiai" pratęsti pergalingo žygio nesugebėjo - sužaista lygiosiomis 1-1.

Sergio Aguero 43-ąją minutę išvedė šeimininkus į priekį, kai puikį rezultatyvų perdavimą atliko Kevine'as De Bruyne. "Man City" visą rungtynių laiką aktyviai žaidė su kamuoliu ir kūrė progas, tačiau rungtynių pabaigoje nusvilo.

90-ąją minutę Martenas De Roonas pasiekė išlyginamąjį įvartį. Po Georgo Friendo aukšto perdavimo olandas puikiu smūgiu galva nuginklavo Claudio Bravo ir atėmė svarbius taškus iš "Man City".

"Man City" su 24 taškais lieka pirmoje vietoje, tačiau dabar gali nukristi į ketvirtąją poziciją.

Kitose rungtynėse "Sunderland" pasiekė pirmąją pergalę šiame sezone, "Burnley" palaužė "Crystal Palace", o "West Ham" namuose sužaidė lygiosiomis su "Stoke City".

19 valandą 30 minučių Anglijoje įvyks dvikova tarp "Chelsea" ir "Arsenal".

"Man City" 1 - 1 "Middlesbrough"
43' [1 - 0] S. Aguero
90+1' [1 - 1] M. De Roon

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/9875574" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Bournemouth" 1 - 2 "Sunderland"
11' [1 - 0] D. Gosling
33' [1 - 1] V. Anichebe
74' [1 - 2] J. Defoe (11 m. baudinys)
59' S. Pienaar ("Sunderland") pašalintas iš aikštės

"Burnley" 3 - 2 "Crystal Palace"
2' [1 - 0] S. Vokes
14' [2 - 0] J. Gudmundsson
60' [2 - 1] C. Wickham
81' [2 - 2] C. Benteke (11 m. baudinys)
90+4' [3 - 2] A. Barnes

"West Ham" 1 - 1 "Stoke City"
65' [1 - 0] M. Antonio
75' [1 - 1] B. Krkič