"Man City" neturėjo problemų su "Brighton", "Sheffield Utd" atsitiesė prieš "Chelsea"

17 valandą Anglijos "Premier" lygoje įvyko dar šešerios 4-ojo turo rungtynės.

Triuškinančią pergalę į savo sąskaitą įsirašė "Manchester City" komanda. Pepo Guardiolos auklėtiniai be vargo 4:0 susitvarkė su "Brighton".

"Miestiečiai" dominuoti pradėjo nuo pat rungtynių pradžios – jau 2-ąją minutę Kevinas De Bruyne išvedė šeimininkus į priekį. Kėlinio pabaigoje pranašumą padidino Sergio Aguero.

Tas pats argentinietis antrą rungtynių pusę pradėjo dar vienu įvarčiu, o galutinį tašką padėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Bernardo Silva.

"Man City" į savo sąskaitą įsirašė 10-ąjį tašką.

Kitose rungtynėse Londono "Chelsea" iššvaistė dviejų įvarčių persvarą ir turėjo tenkintis lygiosiomis 2:2 su lygos naujoke "Sheffield United".

Franko Lampardo auklėtiniai sužaidė puikias pirmąsias 45 minutes – Tammy Abrahamo dublis leido "mėlyniesiems" įeiti į pertrauką turint solidžią persvarą.

Visgi "Sheffield Utd" antrajame kėlinyje nenuleido rankų ir pasiekė itin svarbų tašką. 46-ąją minutę atsilikimą sumažino Callumas Robinsonas, o išlyginamsis įvartis pačioje susitikimo pabaigoje krito nuo Kurto Zouma kojų.

Kiti susitikimai baigėsi "Leicester", "Crystal Palace" ir "West Ham" komandų pergalėmis. "Newcastle" su "Watford" išsiskyrė taikiai.

"Man City" 4 - 0 "Brighton"
2' [1 - 0] K. De Bruyne
42' [2 - 0] S. Aguero
55' [3 - 0] S. Aguero
79' [4 - 0] B. Silva

"Chelsea" 2 - 2 "Sheffield Utd"
19' [1 - 0] T. Abraham
43' [2 - 0] T. Abraham
46' [2 - 1] C. Robinson
89' [2 - 2] K. Zouma (į savus vartus)

"Leicester" 3 - 1 "Bournemouth"
12' [1 - 0] J. Vardy
15' [1 - 1] C. Wilson
41' [2 - 1] Y. Tielemans
73' [3 - 1] J. Vardy

"Crystal Palace" 1 - 0 "Aston Villa"
73' [1 - 0] J. Ayew
54' Trezeguet ("Aston Villa") pašalintas iš aikštės

"Newcastle" 1 - 1 "Watford"
2' [0 - 1] W. Hughes
41' [1 - 1] F. Schar

"West Ham" 2 - 0 "Norwich"
24' [1 - 0] S. Haller
56' [2 - 0] A. Yarmolenko