"Man City" įveikė "Everton" ir susilygino taškais su "Liverpool"

Trečiadienį vakare Anglijos "Premier" lygoje buvo sužaistos pirmosios 27-ojo turo rungtynės.

Liverpulio "Everton" namuose priėmė dėl titulo kovą kitai Liverpulio komandai metančią "Manchester City" ekipą. "Miestiečiai" rezultatu 2:0 palaužė šeimininkus ir bent laikinam pavijo "Liverpool".

"Man City" abu savo įvarčius įmušė pirmojo ir antrojo kėlinio pabaigose. Prieš pat pertrauką svečius į priekį išvedė Aymericas Laporte, o galutinį tašką 98-ąją minutę padėjo Gabrielis Jesusas.

Pepo Guardiolos auklėtiniai po pergalės turi 62 taškus. "Liverpool" turi identišką taškų kraitį, tačiau situacijos šeimininkai yra jie patys – jų dar tik laukia kito turo rungtynės.

"Man City" ekipos sekmadienį lauks dar vienas svarbus mūšis – jie namuose priims Londono "Chelsea" futbolininkus.

"Everton" komanda patyrė antrąjį pralaimėjimą iš eilės ir bent iki savaitgalio lieka devintoje pozicijoje.

"Everton" 0 - 2 "Man City"
45+2' [0 - 1] A. Laporte
90+8' [0 - 2] G. Jesus