"Man City" dešimtyje palaužė "Burnley", "Liverpool" išleido pergalę prieš "Sunderland" (VIDEO)

Pirmadienį Anglijos "Premier" lygoje žaidžiamos 20-ojo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko "Riverside" stadione, kur susigrūmė "Middlesbrough" prieš "Leicester City". Šeimininkai dominavo ir sukūrė daugiau pavojingų progų, tačiau susitikimas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Pirmasis kėlinys buvo apylygis - nei vieni, nei kiti ypač pavojingų progų neturėjo ir apsikeitinėjo atakomis. Kitos 45 minutės visiškai priklausė "Middlesbrough" ekipai, tačiau pergalingo įvarčio šeimininkai taip ir nepasiekė.

"Middlesbrough" su 19 taškų užima 16-ąją vietą, o "Leicester", turintis 2 taškais daugiau, rikiuojasi 14-oje pozicijoje.

Kitose rungtynėse "Manchester City" pasiekė itin sunkią pergalę prieš "Burnley". Pepo Guardiolos auklėtiniai 32-ąją minutę liko žaisti dešimtyje, kai raudoną kortelę prieš save išvydo Fernandinho.

Vis dėlto antrajame kėlinyje "miestiečiai" sugebėjo pasiekti du įvarčius - pasižymėjo Gaelis Clichy bei Sergio Aguero. "Burnley" pavyko pasiekti įvartį, kuris išlaikė intrigą iki pat susitikimo pabaigos. Vis dėlto pergale rezultatu 2-1 džiaugėsi "miestiečiai".

Dar kitoje dvikovoje svarbius taškus išvykoje prarado "Liverpool". Jurgeno Kloppo auklėtiniai rezultatu 2-2 sužaidė lygiosiomis su "Sunderland".

19-ąją minutę Danielis Sturridge'as išvedė "raudonuosius" į piekį, tačiau 25-ąją minutę rezultatą išlygino Jermaine'as Defoe. Antrajame kėlinyje Sadio Mane vėl išvedė "Liverpool" į priekį, bet tas pats afrikietis mačo pabaigoje uždirbo 11 metrų baudinį "Sunderland" ekipai, kuri netrukus išlygino rezultatą ir džiaugėsi lygiosiomis.

Kitose dvikovose pergales pasiekė Liverpulio "Everton" ir "West Brom" ekipos.

"Middlesbrough" 0 - 0 "Leicester"

"Everton" 3 - 0 "Southampton"
73' [1 - 0] E. Valencia
81' [2 - 0] L. Baines (11 m. baudinys)
89' [3 - 0] R. Lukaku

<iframe width="500" height="323" src="//rutube.ru/play/embed/10002513" frameborder="0" webkitAllowFullScreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe>

"Man City" 2 - 1 "Burnley"
58' [1 - 0] G. Clichy
62' [2 - 0] S. Aguero
70' [2 - 1] B. Mee
32' Fernandinho ("Man City") pašalintas iš aikštės

"Sunderland" 2 - 2 "Liverpool"
19' [0 - 1] D. Sturridge
25' [1 - 1] J. Defoe (11 m. baudinys)
72' [1 - 2] S. Mane
84' [2 - 2] J. Defoe (11 m. baudinys)

"West Brom" 3 - 1 "Hull City"
21' [0 - 1] R. Snodgrass
49' [1 - 1] C. Brunt
62' [2 - 1] G. McAuley
73' [3 - 1] J. Morrison