"Man City" Anglijos lygos taurės pusfinalyje pasityčiojo iš "Burton"

Trečiadienį Anglijos lygos taurėje buvo sužaistos antrojo pusfinalio pirmosios rungtynės.

"Etihad" stadione "Manchester City" priėmė trečiame šalies futbolo divizione rungtyniaujančią "Burton" komandą. "Miestiečiai" kukliam varžovui gailesntingi nebuvo – sumušė net devynis įvarčius.

Jau pirmojo kėlinio rezultatas buvo 4:0. Po įvartį įmušė Kevinas De Bruyne ir Oleksandras Zinchenko, dar du pridėjo susitikime išsiskyręs Gabrielis Jesusas.

Antrajame kėlinyje "miestiečiai" nemažino apsukų – dar du įvarčius pridėjo G. Jesusas, kuriam tai apskritai buvo karjeros mačas. Po tikslų smūgį taip pat atliko Philas Fodenas ir Kyle'as Walkeris, o kančias 83-ąją minutę užbaigė Riyadas Mahrezas.

Atsakomosios rungtynės, kurios įvyks sausio 23-ąją dieną, nežinomųjų jau nebepalieka.

"Man City" 9 - 0 "Burton"
5' [1 - 0] K. De Bruyne
30' [2 - 0] G. Jesus
34' [3 - 0] G. Jesus
37' [4 - 0] O. Zinchenko
57' [5 - 0] G. Jesus
62' [6 - 0] P. Foden
65' [7 - 0] G. Jesus
70' [8 - 0] K. Walker
83' [9 - 0] R. Mahrez