"Mallorca" skėlė antausį "Valencia" ekipai, "Real Betis" sutriuškino "Real Sociedad"

Sekmadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos dar ketverios 20-ojo turo rungtynės.

Pirmoje dvikovoje netikėto antausio sulaukė "Valencia" futbolininkai. "Šikšnosparniai" išvykoje buvo sutriuškinti "Mallorca" ekipos.

Dėl išlikimo kovojanti "Mallorca" jau po pirmojo kėlinio turėjo trijų įvarčių persvarą – sykį tiksliai smūgiavo Antonio Raillo, dar du įvarčius pridėjo Ante Budimiras.

"Valencia" katastrofa ties tuo nesibaigė – 51-ąją minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo ir aikštę palikti buvo priverstas Dani Parejo.

79-ąją minutę dar į didesnę duobę svečius pasiuntė Junioras Lago. Po trijų minučių paguodos įvartį "šikšnosparniams" įmušė Ferranas Torresas.

Tai buvo pirmoji "Valencia" nesėkmė per pastarąsias penkerias "La Liga" rungtynes. "Mallorca", savo ruožtu, kyla į 17-ąją vietą.

Kitoje dvikovoje triuškinančią pergalę pasiekė Sevilijos "Real Betis" ekipa. Andalūzai nepaliko šansų antrąjį pralaimėjimą iš eilės patyrusiai "Real Sociedad" komandai.

Itin svarbią pergalę kovoje dėl išlikimo pasiekė Barselonos "Espanyol", kuri išvykoje įveikė "Villarreal" pasipriešinimą. Ne taip sėkmingai rungtynės susiklostė Vigo "Celta" ekipai, kuri išleido pergalę mače su Bilbao "Athletic".

"Mallorca" 4 - 1 "Valencia"
7' [1 - 0] A. Raillo
22' [2 - 0] A. Budimir
41' [3 - 0] A. Budimir
79' [4 - 0] L. Junior
82' [4 - 1] F. Torres
51' D. Parejo ("Valencia") pašalintas iš aikštės

"Real Betis" 3 - 0 "Real Sociedad"
27' [1 - 0] B. Iglesias
44' [2 - 0] Joaquin
90+5' [3 - 0] S. Canales

"Villarreal" 1 - 2 "Espanyol"
5' [0 - 1] D. Lopez
47' [0 - 2] R. De Tomas
62' [1 - 2] S. Cazorla (11 m. baudinys)
59' J. Lopez ("Espanyol") pašalintas iš aikštės

"Athletic" 1 - 1 "Celta"
56' [1 - 1] Rafinha
76' [1 - 1] R. Garcia (11 m. baudinys)