Madrido "Real" po atkaklios kovos palaužė "Real Valladolid" ir grįžo į pergalių kelią

Ispanijos "La Liga" pirmenybėse šeštadienį sužaistos trejos 11-ojo turo rungtynės.

Pirmoji dvikova įvyko Madrido provincijoje, kur vietos "Leganes" priėmė Madrido "Atletico". Po gana klampios ir permainingos kovos "Leganes" džiaugėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmajame kėlinyje įvarčių nekrito. "Atletico" sunkiai žaidė puolime ir praktiškai nesukūrė jokių pavojingų epizodų prie varžovų vartų.

69-ąją minutę "Atletico" komandai pavyko įgyti pranašumą, tačiau ir taip tik po standartinės situacijos. Antoine'as Griezmannas iš maždaug 25 metrų paleido "bombą" ir išvedė svečius į priekį.

Atrodė, kad "Atletico" komandai, dažnai laiminčiai būtent vieno įvarčio pranašumu, pavyks nuskinti pergalę, tačiau 82-ąją minutę "Leganes" komandai pavyko grįžti į rungtynes, kai rezultatą taip pat po standartinės situacijos išlygino Guido Carrillo.

"Atletico" su 20 taškų yra antroje vietoje, tačiau nuo lyderių po šio turo gali padidinti atsilikimą iki keturių taškų.

Vėlesnėje dvikovoje į pergalių kelią bandė sugrįžti Madrido "Real" klubas, kuriam bent laikinai vadovauja Santiago Solari. "Baltųjų" komanda vėl nedemonstravo gero žaidimo, tačiau galiausiai sugebėjo iškovoti pergalę - rungtynių pabaigoje du įkritę įvarčiai nulėmė pergalę rezultatu 2:0.

Iki šių rungtynių "Real" nebuvo laimėjęs paskutinių penkių dvikovų, o "Real Valladolid" šį sezoną dar nebuvo patyręs pralaimėjimo išvykoje.

Susitikimas nesiklostė lengvai "baltųjų" komandai - varžovai net du kartus sudrebino vartų konstrukciją. Visgi po keitimo aikštėje pasirodęs jaunasis Vinicius Junioras stipriai prisidėjo prie to, kad komanda prisimintų pergalės skonį.

83-ąją minutę Vinicius spurtavo kraštu ir smūgiavo link vartų, kamuolys atsitrenkė į varžovo korpusą ir netikėtai atsidūrė vartų tinkle. Įvarčių skonį pajutęs "Real" 88-ąją minutę užbaigė galutines abejones - nuo 11 metrų žymos pasižymėjo ir pergalę užtvirtino Sergio Ramosas.

Madrido "Real" po pergalės pakilo į šeštąją poziciją ir nuo lyderių bent laikinam sumažino atsilikimą iki keturių taškų.

Dar kitoje akistatoje šį sezoną savo žaidimo nesurandanti "Valencia" minimaliu skirtumu nusileido "Girona" ekipai. "Šikšnosparniai", šį sezoną iškovoję vos vieną pergalę, užima 14-ąją vietą.

"Real Madrid" 2 - 0 "Real Valladolid"
83' [1 - 0] Kiko (į savus vartus)
88' [2 - 0] S. Ramos (11 m. baudinys)

"Leganes" 1 - 1 "Atletico"
69' [0 - 1] A. Griezmann
82' [1 - 1] G. Carrillo

"Valencia" 0 - 1 "Girona"
48' [0 - 1] P. Pons