Madrido "Real" išleido pergalę prieš "Real Valladolid", "Valencia" nusileido "Celtai"

Šeštadienį Ispanijos "La Liga" pirmenybėse sužaistos ketverios 2-ojo turo rungtynės.

Puikiai lygoje startavusi Madrido "Real" komanda namuose priėmė "Real Valladolid" ekipą. Kone visą rungtynių laiką su kamuoliu dominavę "baltieji" pačioje susitikimo pabaigoje prarado du taškus.

82-ąją minutę Karimas Benzema po ilgų bandymų nuginklavo varžovų vartininką, tačiau 88-ąją minutę viduryje kamuolį perėmusi "Valladolid" ekipa savo ataką užbaigė tiksliu smūgiu, kuris padėjo išplėšti tašką.

Tiek Madrido "Real", tiek "Valladolid" po dviejų turų yra surinkęs keturis taškus.

Kita akistata tarp Pamplonos "Osasuna" ir "Eibar" baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

22 valandą įvykusioje dvikovoje Vigo "Celta" atsitiesė po nesėkmės "Real" klubui ir namuose įveikė "Valencia" futbolininkus. Pergalę nulėmė Gabrielio Fernandezo įvartis.

Tašką į savo sąskaitą įsirašė Bilbao "Athletic" ekipa, išvykoje sužaidė lygiosiomis 1:1 su Madrido "Getafe".

"Real Madrid" 1 - 1 "Real Valladolid"
82' [1 - 0] K. Benzema
88' [1 - 1] S. Guardiola

"Osasuna" 0 - 0 "Eibar"

"Celta" 1 - 0 "Valencia"
15' [1 - 0] G. Fernandez
90+3' D. Suarez ("Celta") nerealizavo 11 m. baudinio

"Getafe" 1 - 1 "Bilbao"
6' [0 - 1] R. Garcia
12' [1 - 1] J. Mata