Madrido "Real" į Vokietiją išvyko be G. Bale'o ir traumą patyrusio T. Courtois

Madrido "Real" pasiruošimą sezonui ir toliau sunkina žaidėjų traumos.

Klubas išplatino pranešimą, kuriame skelbia, kad Thibaut Courtois pasitempė kulkšnį. Manoma, kad belgas negalės rungtyniauti apie mėnesį ir bus priverstas praleisti sezono pradžią.

T. Courtois yra penktas žaidėjas, kuris susitraumavo draugiškų rungtynių cikle. Zinedine'as Zidane'as yra priverstas verstis be Ferlando Mendy, Brahimo Diazo, Marco Asensio ir stiprų sutrenkimą rungtynėse su "Atletico" patyrusio Luka Jovičiaus.

Madrido ekipos rytoj lauks draugiškos "Audi Cup" turnyro rungtynės su "Tottenham". Z. Zidane'as, dėl traumų netekęs jau daugelio žaidėjų, į paraišką taip pat neįtraukė Garetho Bale'o, kuris šią vasarą greičiausiai bandys išspręsti savo tolimesnės ateities klausimą.

Į Vokietiją taip pat neišvyko tik šiandien treniruotis pradėję Casemiro, Ederis Militao ir Jamesas Rodriguezas.

Įvertinimas: 2 1
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Marčius33
Marčius33 (Real Madrid C.F.) 07-29 19:23
14 4
Kažkas prakeikė Realą, traumos šienauja kaip turi būt.. Įdomu kodėl, ar per mažai poilsio ar kas ..
Cituoti
 0000 (FC Barcelona, Liverpool FC) 07-29 19:24
15 6
Tai ko tas Real *** nori? Viešai gruda Bale lauk, nes jo per didele alga, taip isena kad nori sutaupyti pinigu. Tada atsaukia turbut vieninteli realu pasiulima, nes... negauna pinigu uz zaideja, kuri viesai stumia lauk del jo per dideles algos? Negano to, kolkas pralaimi visus pre-season mačus (išskyrus tą, kuriame imušė Bale ir baiges lygiosiom), visam ateinanciam sezonui praranda krasto puoleja, bet Bale'o vistiek neįtraukia į paraiška.. Gaunasi, kad Realas nori finansinio balasto rezervinej komandoi? Ar tikisi, kad kol bus atskirtas nuo komandos, staiga nukris 50mln. euru pasiulimas is europos, su pakankamai didele alga, kad Bale noretu persikelt? Nes kinijoi langas perejimu kaip ir jau uzsidarineja, o del 100% mokesciu valstybei uz uzsieniecius, nemanau kad net kinai moketu tuos Real uzsiprasytus 50mln.
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 07-30 05:29
0 1
Tai ,kad jau officialu , užsienio spaudą rašė 07-28 ,kad Bale jau Kinijoje ir sutikimą rodė ,tai kaip suprast čia ?
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 07-29 21:57
6 7
Realui traumos už Bale kaip sako karma its a bitch, iš Zz tai nemandagu yra, bet nemanau kad ZZ visa sezoną išbus kažkaip jaučiu kad jį atleis
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 07-29 22:53
1 3
Pasikeitė pasirengimo(apšilimo) treneris gal tas kažką ne taip dirba. O ,kad K.Navas lieka tikras džiaugsmas nes Thibo antrus metus traumos kamuoja ,tai liuks Navas jog liko tikrai pasisekė tokius du vartininkus vienoj komandoje turėti ,nei viena komanda neturi 2 TOP vartininku apart Realo.
Cituoti