Madrido "Real" baigė derybas dėl "Lyon" gynėjo įsigijimo

2019-06-04 09:34:01 Real Madrid C.F. Olympique Lyonnais

Panašu, kad antruoju Madrido "Real" naujoku taps ne Edenas Hazardas, o "Lyon" klube rungtyniaujantis Ferlandas Mendy.

"Marca" ir kiti leidiniai Prancūzijoje skelbia, kad Madrido "Real" pasiekė susitarimą su "Lyon". Daug žadantis 23-ejų kairiojo krašto gynėjas prie Madrido ekipos prisijungs už 45-50 mln. eurų ir pasirašys šešerių metų sutartį.

Zinedine'as Zidane'as jį mato, kaip idealią pamainą Marcelo. Brazilas šiais metais dar lieka Madrido ekipoje, tačiau jau šis sezonas įrodė, kad jis toli gražu nėra geriausioje karjeros stadijoje.

F. Mendy dar šiandien turėtų atlikti medicininį patikrinimą Paryžiuje. Jis šiuo metu ten treniruojasi su nacionaline komanda.

Šį sezoną Marcelo nukonkuravęs Sergio Reguilonas bus išnuomotas į kitą komandą, o vilčių pirmajame savo sezone nepateisinęs Theo Hernandezas – parduotas į "Napoli".

"Marca" taip pat priduria, kad per artimiausią savaitę "Real" tikisi oficialiai paskelbti sandorius dėl Luka Jovičiaus bei Edeno Hazardo.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Jurgen Teller
Jurgen Teller (Olympique Lyonnais, Prancūzija) 06-04 13:05
7 0
Gaila, kad palieka Lyoną, tačiau Mendy puikiai papildys kairį kraštą, šalia Vinicius. Moka būti savo pozicijoje, bet ir drąsiai perbėga pusę aikštės, net kartais ir įvartį vieną-kitą įmuša.
Cituoti
Waj
Waj (Manchester United FC) 06-04 15:57
4 4
Nu grazu ziuret kokiais pirkiniais prasidejus vasarai stebina Realas. Panasu, kad kita sezona pasiruose nukarunuot Barca ir Liverpooli
Cituoti