Madrido "Real" akys krypsta į E. B. Haalandą

Madrido "Real" kitą sezoną bandys išvengti jau keletą metų besitęsiančias problemas puolime.

Kaip skelbia "Marca", Zinedine'as Zidane'as, net ir turintis tris opcijas vidurio puolėjo pozicijoje, nėra patenkintas Karimo Benzema dublerių žaidimu.

Praėjusią vasarą "Real" už 60 mln. eurų įsigijo Luka Jovičių, tačiau serbui pirmasis sezonas nesusiklostė ir jį norima nuomos pagrindais išsiųsti į kitą komandą, kurioje galėtų įgauti daugiau pasitikėjimo.

Mariano Diazas, šį sezoną sužaidęs vos keletą rungtynių, bus įtrauktas į parduodamų žaidėjų sąrašą, todėl "Real" ieškos antrojo puolėjo.

Pasak minėto dienraščio, pagrindinis kandidatas, sustiprinti puolimą, yra laikomas Erlingas Brautas Haalandas. Šį sezoną net 40 įvarčių įmušęs 19-metis norvegas prie Dortmundo "Borussia" prisijungė tik žiemą.

E. B. Haalando sutartyje su BVB yra numatyta 60 mln. eurų išpirkos suma, todėl tokiam klubui kaip "Real", žaidėjo kaina nėra problema.

Įvertinimas: 6 8
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


gud 03-24 16:42
7 0
Realui šį sezoną reikėjo dublerio tik. Nes Benzas didžiąją dalį buvo žvėris. Kitą sezoną tikėtina, kad keisis vaizdas ir reikia įvarčių mašinos, o Benzas nebepatemps, tai reikia jauno ir lygiaverčio. Be Haalando - strikerio tokio gero už tokią sumą nėra. O įtikint manau pavyks. Ypač turin Odegaard, kuris kitą sezoną jau loš už pirmą komandą.
Cituoti