M. Sarri po akibrokšto Lione: "Nesupratau savo komandos"

Maurizio Sarri po pralaimėtų UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynių Lione nusivylė ne tik rezultatu, bet ir savo komandos žaidimu.

Trečiadienį Turino "Juventus" klubas, laikytas absoliučiu poros favoritu, 0:1 nusileido "Lyon" ekipai. Vienintelis ir pergalingas šių rungtynių įvartis krito pirmajame kėlinyje, kuris labiausiai ir nuvylė specialistą iš Italijos.

"Sunku paaiškinti kodėl, bet pirmajame kėlinyje kamuolys judėjo pernelyg lėtai, mes neįtkirtinėjome į pavojingas zonas, todėl natūralu, jog varžovai mus spaudė, perėmė kamuolį ir pelnė įvartį", – sakė M. Sarri.

"Mums trūko noro ir agresyvumo atakuojant. Gynyboje taip pat neblizgėjome, ypač po to, kai teko išimti Matthijsą de Ligtą.

Antrasis kėlinys jau, žinoma, buvo geresnis, tačiau Čempionų lygoje to nepakanka. Nežinau, kodėl žaidėjai vis dar nesupranta, kaip yra svarbu kamuolį judinti greitai.

Tai yra bene svarbiausia žaidimo dalis. Mes tęsime darbus ties šiuo žaidimu komponentu ir anksčiau ar vėliau tai "įsikalsime" sau į galvas", – nusivylimo neslėpė strategas.

Įvertinimas: 6 2

Norėdami komentuoti prisijunkite.


JezusGyvas (Athletic Club Bilbao, Lietuva) 02-27 14:25
7 0
Po Contes ir Allergi sitas Sarri Juventuse atrodo kaip mokinukas.
Cituoti
 Aš Audrius 02-27 11:23
8 2
Sekanciame matche Juvei reik pergales ir dar be jokiu intrigu. Kitu atveju manau Sari ieskosis kigu namu
Cituoti
 Nelegalass10 02-27 12:29
22 20
Ko cia nesuprast laimejo stipresne komanda ir viskas )) Kol has inkaras cristina zais tol net I finala nepateks juve....
Cituoti
Vaidoshius
 Vaidoshius (Parma F.C., Lietuva) 02-27 13:29
11 10
Koks nebuvo Sarri indėlis į Chel$ki pergales?? Koks čia lavonas gali tokią šiukšlę išvemti Jis turėjo pakeisti skystakiaušį lažybininką su savo katastrofiniu antifutbolu, keisti visą komandos žaidimą ir filosofiją iš pagrindų ir išgelbėti visiškai sunaikintą impotento komandą. Ne Sarri nuopelnas, pyzdiec Čia ne kaip Bayernas prieš Guardiolai išeinant buvo aukščiausiam taške, perimk vairą ir džiaukis, bet kaip ir minėjo Mulleris po Guardiolos išėjimo klube prasidėjo betvarkė ir chaosas. O čia seniui viską iš pagrindų reikėjo keisti. O Rubentuso makleriuose tiesiog vyksta vergovė perpuvusiam marketingo projektui, kurio Sarri net dėl geresnių rezultatų negali sodinti ant suolo ir laimėti rungtynių, turi laikyti šitą Tapinaldo katastrofinę malką bet kokia kaina aikštelėje ir visa komanda turi kentėti tuo pačiu, niekas nebeturi motyvacijos tarnauti šitai arogantiškai šiukšlei. Jau 5+ metai kaip eina vienas disasterclass po kito, komandos draugų uždirbti pendeliai arba tapinai iš nuošalės gelbėja žemiau plintuso esančią reputaciją, bet iš esmės ne šiaip sau Rubentuso makleriai rodo chujoviausius rezultatus per daugelį metų bei muša visus dugnus atėjus šitai malkai, reputacija kalba pati už save
Cituoti
 Alvydasas30 (Juventus FC) 02-27 13:44
3 4
Nestumk bayrn auksciausiam take buvo su juppu o su pepu dugne buvo Jo zaidejai nebenorejo net maziau isgalvotas istorijas kurk toliau del contest tai buvo geras strategas pradejo pepi tvarkyt pasidare skystakiausis as senus komentarus vafli tavo surast? DDDDDD
Cituoti