M. Sarri: "Nusipelniau likti "Chelsea" klube"

2019-05-30 12:12:31 Chelsea FC Maurizio Sarri

Londono "Chelsea" komandą į triumfą atvedęs ir pats pirmąjį trofėjų savo karjeroje laimėjęs Maurizio Sarri tvirtina, kad jis šį sezoną įrodė pakankamai, kad galėtų tęsti darbus ir kitą sezoną.

M. Sarri atstovaujama "mėlynųjų" ekipa rezultatu 4:1 įrodė pranašumą prieš "Arsenal" Europos lygos finale. Nepaisant to, kad "Chelsea" ekipai tai buvo antras finalas šį sezoną, o "Premier" lygoje buvo užimta trečia pozicija, specialisto iš Italijos ateitis vis dar kabo po klaustuku.

Teigiama, kad "Chelsea" nori jį pakeisti Franku Lampardu, tačiau ir pats M. Sarri yra sulaukęs pasiūlymo iš Turino "Juventus". Visgi strategas šiuo metu galvoja tik apie "mėlynųjų" klubą.

"Aš turiu pasikalbėti su klubu ir sužinoti, ką aš dar galiu duoti "Chelsea" ir ką "Chelsea" gali padaryti dėl manęs", – po triumfo sakė M. Sarri.

"Aš myliu "Premier" lygą ir labai džiaugiuosi, kad turiu galimybę dirbti "Chelsea" klube. Tačiau kaip ir kiekvieną sezoną turi susėsti prie vieno stalo su klubo vadovais ir pasikalbėti.

Mano įsitikinimu, aš nusipelniau likti komandoje, tačiau mano nuomonė nėra svarbiausia", – pridūrė strategas.

Įvertinimas: 17 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


flasher1 (Everton FC) 05-30 13:06
72 2
Čia jau kaip Kepa pasakys...
Cituoti
DjVasiaful
DjVasiaful (Chelsea FC) 05-30 13:53
47 2
Lampardas dar tegul užauga ir tegul pabūna Derbyje pora sezonu. Sarri nusipelnė šanso kad ir koks sezonas buvo blogas visgi pabaigoje išspaudė maximuma. EPL 3 vieta, CL kelialapis ir trofėjus Europos taurės. Bravo
Cituoti
 Blue blood 05-30 14:54
11 0
Manau reiktu leisti toliau treniruoti ir tada ziuresim kokie bus rezultatai su naujai is daugelio jaunimo sukomplektuota komanda puse komandos keisis kardinaliai todel,kad reikia ir del uzdraustu pirkimu
Cituoti
dovydasi15
dovydasi15 (Real Madrid C.F., FC Barcelona) 05-30 19:13
7 0
Turi likti! Sarri su tokia sudėtimi, lyginant kokias sudėtis turėjo City, LVP, Tottenham, išspaudė maximumą PL, o ir dar EL laimėta, manau, geriausias susiklostęs variantas, koks tik galėjo nutikti Chealsiui.
Cituoti
Gnomo kekse
Gnomo kekse (BV Borussia Dortmund 09, Vokietija) 05-30 18:47
7 0
Sakyciau Chelsea si sezona pasieke daugiau nei tiketasi pries. Nusipelno likti.
Cituoti