M. Sarri: "Myliu "Premier" lygą"

2019-05-28 21:56:49 Chelsea FC Maurizio Sarri

Londono "Chelsea" jau trečiadienį stos į kovą UEFA Europos lygos finale, kur susikaus su kita "Premier" lygos komanda - "Arsenal".

Prieš šias rungtynes Anglijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad pirmąjį sezoną komandai vadovaujantis Maurizio Sarri bus priverstas palikti "Chelsea" ekipą, o italo paslaugomis itin domisi Turino "Juventus".

Vis tik spaudos konferencijoje prieš finalą M. Sarri teigė, kad myli tiek savo žaidėjus, tiek "Premier" lygą, o savo ateities klausimus pirmiausia aptars būtent su "Chelsea" vadovybe.

"Sezono pradžioje buvo sunku pažinti savo žaidėjus bei jų mentalitetą, tačiau viskas pasikeitė po sunkaus sausio mėnesio, kuomet pasikeitė tiek jie, tiek, turbūt, ir aš pats.

Šiuo metu aš juos tiesiog myliu. Turiu 22 puikius vyrukus bei nuostabius futbolininkus, todėl esu jais labai patenkintas. Žinoma, kad turiu galvoti apie savo ateitį. Taip pat turiu suprasti ir tai, jog myliu "Premier" lygą.

Šiuo metu noriu galvoti tik apie finalą. Turiu dar dvejus metus galiojantį kontraktą su "Chelsea", todėl pirmiausia kalbėsiu būtent su jais, bet dabar tai nėra tinkamas metas tam", - prieš rungtynes sakė M. Sarri.

Įvertinimas: 10 0

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Blue blood 05-29 01:11
8 1
Sauniai pasake ispradziu snekes su vadovybe ir nera ko dabar blaskyti komandos Spaudos erzinimai
Cituoti
4tech
 4tech (Real Madrid C.F., Leeds United FC) 05-29 09:58
4 1
Geras treneriaką, nereik norėti, kad jau pirmą sezoną stebuklus darytų, reikia truputį daugiau laiko. Klopp irgi tik 2015 atėjo į Liverpool, o vaisiai tik dabar.
Cituoti
ChelseaFC FcukLoserpool
 ChelseaFC FcukLoserpool (Chelsea FC) 05-28 23:26
2 15
Thank you and good bey
Cituoti