M. Salah dublis paskandino "Watford" laivą

2019-12-14 16:18:56 Premier League Liverpool FC Watford FC

Toliau be klaidų žygiuojanti "Liverpool" komanda 17-ąjį Anglijos "Premier" lygos turą atidarė pergale.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai gana blankiose rungtynėse rezultatu 2:0 įveikė absoliučius lygos autsaiderius "Watford" futbolininkus. Pastarieji turėjo ne vieną galimybę nubausti šeimininkus, tačiau šaudė tuščiais šoviniais.

38-ąją minutę Mohamedas Salah nuostabiu smūgiu dešine koja išvedė šeimininkus į priekį, o galutinį tašką padėjo jau pačioje rungtynių pabaigoje.

Divockas Origi taikėsi į vartus, smūgis nepavyko, tačiau kamuolys skriejo tiesiai prie M. Salah kojų, o šis iš kelių metų jį kulniuku nukreipė į varžovų vartus.

Aštuntąją pergalę paeiliui iškovojęs "Liverpool" prieš artimiausius persekiotojus bent laikinam įgijo 11 taškų persvarą.

"Watford" su 9 taškais lieka paskutinėje vietoje.

Rezultatas:

"Liverpool" 2 - 0 "Watford"
38' [1 - 0] M. Salah
90' [2 - 0] M. Salah

Įvertinimas: 9 2
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Benderis
Benderis (Manchester United FC) 12-14 16:41
31 11
kartais pagalvoju kad galbut epl silpna lyga jei jau pirmos liverpool ir ne syk nepralaimejes dar po puses sezono.. pasiziuriu i antra vieta - akurat kazkokie no neimai ten.. bet stai kai pasiziuriu i 3 vieta tai suprantu kad si lyga labai stipri jei jau geriausias galaktikos treneris su arabu milijonais yra tik trecioje vietoje.. tiesiog wow!
Cituoti
BeyBlade
BeyBlade (Liverpool FC) 12-14 18:13
10 0
Na jei klubai atėję iš championshipo gali išleisti naujiems žaidėjams 100 mln. šį sezoną aston villa, praeitą fulham, o pastarasis vis tiek iškrito iš premiero, tai taip, "mažosios" komandos neretai mėgsta iš grandų atimti taškus.
Cituoti
 Mindaugas Mindaugas1 12-14 19:32
7 1
Dabar atejo metas pasimt pasaulio.taure
Cituoti