M. Rashfordas: "Mūsų klubas sugrįžo į normalią būseną"

Į Anglijos stadionus sugrįžusi "Premier" lyga jau pirmajame ture paruošė tikrą futbolo desertą - sekmadienį "Old Trafford" stadione susitiks "Manchester United" ir "Chelsea" ekipos.

"Raudonieji velniai" prieš pat sezono startą prarado puolėją Romelu Lukaku, kuris persikėlė į Milano "Inter", todėl pagrindinio puolėjo rolė šį sezoną turėtų atitekti jaunajam Marcusui Rashfordui.

21-erių anglas prieš sekmadienio rungtynes negailėjo gražių žodžių buvusiems komandos treneriams, tačiau tikino, kad Ole Gunnaras Solskjaeras šiuo metu yra geriausias variantas Mančesterio ekipai.

"Iš skirtingų trenerių išmoksti vis kitokių žaidimo aspektų. Laikotarpis, kuomet komandą treniravo Van Gaalas, man buvo išties puikus, nes jis buvo itin kantrus ir suteikė man pakankamai laiko įsilieti į komandą.

Prie Jose Mourinho, manau, mes geriau supratome patį žaidimą, ypač detales gynyboje. Ole Gunnaras Solskjaeras bando suderinti viską ir tuo pačiu metu jis puikiai žino, koks yra šis klubas, todėl tai suteikia jam dar daugiau autoriteto. Asmeniškai man atrodo, kad mūsų klubas sugrįžo į normalią būseną ir tai yra pats svarbiausias dalykas.

Anksčiau mums komandoje trūko stabilumo bei vientisumo ir tokiomis sąlygomis žaisti tikrai nėra lengva. Tačiau dabar klubo struktūra atrodo susitvarkiusi ir mes galime koncentruotis ties savo žaidimo gerinimu", - bendraudamas su "Sky Sports" kalbėjo M. Rashfordas.

Įvertinimas: 9 3
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Luk0dz (FC Barcelona, Argentina) 08-11 18:34
1 3
Reiktų įrodyti dabar ,o ne pilti žodžius ..
Cituoti
LaisvasVejas
 LaisvasVejas (Bayern Munich FC) 08-11 14:58
5 8
Pats laikas būtų irodyti darbais o ne žodžiais, nes kasmet kalbat kad grįžote į normalios komandos būsena
Cituoti
Kyli&NeyBest
 Kyli&NeyBest 08-11 14:22
5 15
Iki pirmo pralaimėjimo
Cituoti