M. Pochettino apie H-M. Sono pražangą prieš A. Gomesą: "Neįtikėtina, jog jam buvo parodyta raudona kortelė"

Londono "Tottenham" sekmadienį išvykoje sužaidė lygiosiomis su Liverpulio "Everton" ekipa.

Vis tik rungtynių svarbiausiu momentu tapo šiurpi "irisų" futbolininko Andre Gomeso trauma - portugalas patyrė atvirą čiurnos lūžį.

Po šio incidento iš aikštės buvo pašalintas "Tottenham" futbolininkas Heungas-minas Sonas, kuris ir prasižengė prieš traumą patyrusį varžovą. Tiesa, mačo arbitras iš kišenės iš pradžių išsitraukė geltoną kortelę, tačiau po VAR peržiūros buvo nuspręsta sugriežtinti bausmę.

Po mačo "pentinų" strategas Mauricio Pochettino išreiškė susirūpinimą dėl A. Gomeso sveikatos, tačiau buvo įsitikinęs, jog jo futbolininkui neturėjo būti parodyta raudona kortelė.

"Tai - baisi trauma Gomesui, tačiau reikėtų bausti už veiksmą, o ne už tai, kokias pasėkmes jis turėjo.

Esame labai nusivylę dėl šios situacijos. VAR turėtų padėti teisėjui, o ne kelti dar daugiau klausimų. Teisėjai turėtų tokias situacijas patys peržiūrėti ekranuose šalia aikštės.

Šis sprendimas pakeitė rungtynes. Iki tol mes viską kontroliavome, tikėjome, kad iškovosime pergalę, tačiau praleidome įvartį pačioje pabaigoje.

VAR turi įvertinti, ar tai buvo grubi pražanga, o ne tai, kokią traumą patyrė futbolininkas. Buvo akivaizdu, kad Sonas nenorėjo traumuoti varžovo.

Neįtikėtina, jog jam buvo parodyta raudona kortelė. Niekada nesiskundžiu dėl VAR, bet privalome šią sistemą naudoti geriau", - po mačo kalbėjo M. Pochettino.

Įvertinimas: 6 11
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 Nuo1999 (Manchester United FC) 11-04 12:51
46 12
Sitoj situacijoj gali galvoti kiekvienas ka tik nori, raudona ar geltona, specialiai ar ne, bet turi tai pasilaikyti savyje. Zmogaus sveikata daug svarbiau, nei kazkokios pergales, taskai, vieta ir t.t. Pochetino zodziai mazu maziausiai ne laiku ir ne vietoje.
Cituoti
Komanderis 11-04 13:25
21 2
nelabai suprantu, kodel visi tarkuoja Son? taip, jis iniciatyvavo dvikova, del kurios Gomes prarado balansa, bet is nuotrauku, aiskiai matosi kad jo koja buvo tvarkoje iki susidurimu su tuo kitu zaideju, kur matosi kad anas Tothenhamo zaidejas tiesiog ivaziuoja i Gomes?
Cituoti
carlos (Rayo Vallecano de Madrid, S.A.D., Vilniaus Žalgiris) 11-04 15:57
13 1
Visiškai pritariu Pochetino, vertinamas turi būti pats judesys, o ne jo pasekmės.
Cituoti
 Man Telis (Real Madrid C.F., Juventus FC) 11-04 15:22
10 2
Nuo1999 Pochetino pasakė viską teisingai ,nes Sono pražanga buvo taip tikrai ,bet raudona kortelė tikrai ne , jei patyrė tokią traumą nesmagu labai ir užuojauta Gomesui. Tarkim kova antram aukšte šoka du futbolininkai dėl kamuolio ir vienas nustume antrą į šoną o jis pastato koją netaip ir išsisuka ,tai į pražangą žiūrint geltona gal ,ir tsi tik gal ,bet jei žiūrės kokia traumą patiria nesąmonė tikrai.Ir po Sono pražangos trauma pačią gavo po susidūrimo su Aurieriu
Cituoti
 Blue blood 11-04 12:30
2 0
Yra ir tikslios ir priesingos nuomones tame
Cituoti