M. Pochettino apie C. Erikseno situaciją: "Beveik neįmanoma, kad kažkas galėtų įvykti per artimiausią parą"

"Tottenham" ekipa sekmadienį Šiaurės Londono derbyje išvaistė turėtą dviejų įvarčių pranašumą ir sužaidė lygiosiomis 2:2 su "Arsenal".

Pirmąjį "pentinų" įvartį šiose rungtynėse pelnė su išvykimu ilgą laiką sietas Christianas Eriksenas. Po rungtynių komandos treneris Mauricio Pochettino teigė, kad danas bent jau iki sausio mėnesio turėtų likti "Tottenham" gretose.

"Visa komanda sužaidė geras rungtynes, bet Eriksenas atrodė tiesiog puikiai. Jis man aiškiai parodė, kad nori žaisti šiame mače. Beveik neįmanoma, kad kažkas galėtų įvykti per artimiausią parą transferų rinkoje, todėl apsispręsti nebuvo sunku", - po rungtynių bendraudamas su BBC kalbėjo M. Pochettino.

"Manau, kad tai buvo geros rungtynės abiem komandoms. Mes buvome solidūs ir susikūrėme nemažai progų. Pirmasis kėlinys mums buvo tiesiog puikus, tačiau labai gaila, kad pačioje pabaigoje praleidome įvartį.

Savo komandoje turime daug puikių žaidėjų ir nuo rytojaus, kuomet užsidarys perėjimų langas, viskas bus dar geriau. Vis dar turime šiek tiek palaukti dėl Erikseno, bet šiandien jis įrodė, kad sprendimas jį išleisti į aikštę buvo geras", - pridėjo "Tottenham" strategas.

Įvertinimas: 2 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


Gaucho
Gaucho (Arsenal FC) 09-02 12:26
0 1
Jei ne tas ***io ženklas tai tikrai imčiau džempą geras dizainas
Cituoti