M. de Ligtas ir "Juventus" susitarė dėl asmeninių kontrakto sąlygų
  Komentatoriai laimi prizus. Registruokis.
forza juve 06-27 20:41
0 1
Va čia tai diela . šitas 19 metis apsoliuciai neeilinis
Cituoti
nova 06-27 18:25
0 0
ne 12 mln per metus, o 8mln + 4mln įvairių bonusų, jei juos pasieks
Cituoti
O 06-27 15:00
1 0
Tai aišku kad jų pagrindinis tikslas yra CL,nes kad seriaA laimės,tai aišku dar jai neprasidejus
Cituoti
Gattuso 06-27 14:49
0 1
Juvė bus sukomplektuota žvėriškai... Jei greit susižais, CL gali ir turi imt... Manau tuo tikslu ir stiprinasi...
Cituoti
Cg 06-27 14:02
1 0
Įvertinus jo talentą ir potencialą, bei kokia didelė konkurencija dėl jo buvo, bei transfero suma, tai tikrai geras sandoris Juventus. Galiausiai ir atsarginių jaunų, bet tikrai talentingų ir žemiau savo rinkos kainos Juventus pasiėmė - Romero ir Demiral ( abu matyt išeis už 30 mln eurų). Realiai ant 3 centro gynėjų (Romero dar RB jei reikia gali atlosti) klubas merks +100 mln eurų. De Light, Chielini, Bonucci, Rugani, Demiral, Romero ( gali būti paimtas kaip RB). Vietoj Perin matyt atvyks Buffon 1 sezonui. Įdomu, tai kad De Gea vis dar nepratęses kontrakto ir kita vasara bus laisvasis agentas (Juventus jei ima Buffon kaip nd2 vartininką, kita vasara reikės ieškoti arba jauno vaikio kuris turėtų parako arba vidutinioko su patirtimi arba imti rimta vartų sargą ir mesti lenkui rimta konkurencija.). Cancelo panašu, kad išvyks City, kas į jo vietą vis dar nėra aišku, yra kalbų, kad gal ir nieko nebus, su Cuadrado sutartis bus pratęsta ir jis bus statomas į RB, priedo Spinazolla gali žaisti abiejuose kraštuose ( nors nėra žinoma ar jis liks Turine po vasaros). Cuadrado kartais prie Allegri žaisdavo RB, kai reikėdavo puolimą aktyvinti. Matyt čia dar ne visi pokyčiai. Būtų Allegri tai De Light in, Cancelo out, pokyčiai tarp atsarginių ir viskas. Naujas treneris dabar ir visai kitokios filosofijos nei Allegri, bus daugiau pokyčių matomai.
Cituoti
Hf 06-27 12:05
1 0
150 mln išpirkos suma kaip tokiam žaidėjui tai mažoka. Iš kitos puses iš tos sumos jei De Light nesutiktų likti po poros metų matyt nesunkiai bus galima nusipirkti Romagnoli ir dar +1 aukštos klasės gynėją.
Cituoti
Jube 06-27 11:42
2 0
Chielini 34 metai. Tai Juventus reikėjo Įsigyti tokį žaidėją. Bet De Light nebus taip paprasta, Barselonoje ar PSG jam būtų lengviau. Bonucci turi 32 metus ( Sergio Ramos yra 33..) jis jau įrodė kad gali būti geriausiu planetos gynėjų, jis gali mesti labai rimta konkurencija De Light ateinančius 1-2 sezonus kol Chielini žais aukščiausių dar lygių. Ant suolo yra Rugani 24 metu, savo laiku pirktas už 30 mln eurų (kas dabar būtų 50 mln eurų) ir seniai laukiantis savo šanso. Yra 2 variantai - arba jis išvyks šią vasarą, arba į poziciją prie Chielini bus 3 gynėjų žiauri konkurencija, kaip buvo prie Benatios, Bonucci ir Rugani. Dar komanda sia vasara nusipirko Romero, kuris turėtų liktų Geneo nuomos pagrindais, arba atvykti į Juventus ir žaisti RB (jis toks Barzgali atikmuo jaunas) ir Demiral iš Sassoulo, pagal žaidimą jis manoma turėtų atvykti į Turina, bet yra tikimybė, kad irgi bus paliktas nuomoje. Jei atvyksta tai tada žiauri ten konkurencija bus Juventus tarp centro gynėjų. Nenustebčiau jei Rugani bus parduodamas.
Cituoti
Matysis 06-27 11:20
2 1
Kaip jam seksis,jei viskas ok žais daug,bet tikrai jam negarantuoja būti pagrinde,didelį sumokėti pinigai,žaidimas viską nulems,o investicija į jį aišku ateitį atsipirktu
Cituoti
sad 06-27 10:56
6 1
Uz tiek lemu nebus pagrindinis žaidėjas? Žaidėjas kuris mušė įvarti CLU pusfinalyje, ir muša įvarčius už Olandija? Tolabiau už tokius pinigus, iškarto jis bus pagrindinis žaidėjas..
Cituoti
Kei 06-27 10:53
3 4
Turėtų būti naudingas komandai ,gal dėl savo amžiaus kol kas nebus pagrindo žaidėjų,bet tikrai gerai kad komanda ji isigis
Cituoti
Karlas 06-27 10:45
3 0
Nu Vaikis neblogas, tik pamatysim ar jis ant tiek geras kiek uz ji sumokes???? bet kokiu atveju reikejo investuoti ir rizikuoti, nes poto jau butu velu ir per brangu, o cia jei pasirodys gerai ir nores iseiti, tai ir euru uzkalsim kazkiek???? tikesimes bus geras ir kertinis Juves zaidejas???? Belieka sulaukti Oficialiu ziniu????
Cituoti