M. Alonso nesiruošia palikti "Chelsea" ekipos

2019-07-19 12:49:35 Premier League Chelsea FC

Su persikėlimu į Ispaniją šią vasarą siejamas Londono "Chelsea" krašto gynėjas Marcosas Alonso, panašu, kitą sezoną ir toliau gins "aristokratų" garbę.

28-erių ispanas kurį laiką buvo siejamas su perėjimu į Madrido "Atletico" ekipą, futbolininko situaciją, anot žiniasklaidos, sekė ir "Barcelona".

Vis tik su komanda artėjančiam sezonui besiruošiantis M. Alonso, bendraudamas su žurnalistais, patikino, jog šią vasarą išvykti tikrai neketina.

"Žinoma, kitą sezona tikiuos būti "Chelsea" gretose. Praėjusiais metais pasirašiau naują kontraktą ir esu čia labai laimingas.

Nežinau, ar kiti klubai kreipėsi dėl galimo perėjimo. Apie tai reikėtų klausti klubo direktorės.

Mano kontrakte liko dar ketveri metai ir dėl to esu labai laimingas. Pastarieji trys sezonai buvo nuostabūs, todėl noriu tai tęsti. Noriu toliau žaisti bei iškovoti daugiau trofėjų", - sakė M. Alonso.

Ispanas praėjusį sezoną "Chelsea" gretose sužaidė 39 rungtynes, per kurias pelnė 4 įvarčius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Įvertinimas: 1 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.


 ChelseaFan77 (Chelsea FC) 07-19 19:41
0 2
8 vietaDd kas dar tokius gimdo ***
Cituoti
 Blue blood 07-19 13:03
1 4
Neblogas ,bet letokas gynejas aisku galejo ir parduoti leisti jaunimui judeti ir emersona juk turim reikia greitesnio tiek ginyboj tiek i puolima zaisti
Cituoti