"Lyon" prarado du taškus © Eurofootball.lt
Ketvirtadienį Prancūzijos "Ligue 1" pirmenybių 8-ojo turo centrinėse rungtynėse daugkartinis čempionas ir dabartinis lygos lyderis "Lyon" savo aikštėje susitiko su "Lens" klubu ir antras rungtynes iš eilės baigė lygiosiomis 1-1.

"%c00055" 1 - 1 "%c00093"
6` [0 - 1] Adama Coulibaly
38` [1 - 1] Tiago

Per septynis sezonus "Lyon" vartininkas G.Coupet praleido vos du "Lens" ekipos įvarčius, tačiau šį kartą jau 6-ą minutę turėjo ištraukti kamuolį iš vartų, kai gynėjas A.Coulibaly pašoko aukščiau už Crisą smūgiu galva iš aštuonių metrų išvedė šeimininkus į priekį.

Po nesėkmingos pradžios "Lyon" perėjo į puolimą ir neužilgo vos neišlygino rezultato, tačiau po Tiago smūgio galva vartininkas nesugavo kamuolio, šis atšoko nuo virpsto ir išskriejo už galinės linijos. Pakėlus kampinį laisvas galva netiksliai smūgiavo šeimininkų kapitonas C.Cacapa.

38 minutę "Lyon" pagaliau atstatė lygų rezultatą - gavęs perdavimą iš S.Govou Tiago smūgiavo į vartus ir kamuolys atšokęs nuo gynėjo Hiltono suklaidino vartininką C.Itandje ir įskriejo į vartus. Vėliau įmušti puikiu smūgiu dar sugebėjo B.Pedrettis, bet įvartis buvo neįskaitytas dėl nuošalėje buvusio F.Malouda.

Pirmasis kėlinys taip ir baigėsi, o antrajame šeimininkai toliau kontroliavo žaidimą ir bandė išsiveržti į priekį. 52 minutę gerą progą turėjo brazilas Fredas, galva smūgiavęs pro šalį. Susitikimui einant į pabaigą svečių vartininkas C.Itandje sugebėjo vieną po kito atmušti Tiago, Juninho ir Cacapos smūgius, o kitoje aikštės nedaug trūko "Lens", tačiau D.Cousino muštas kamuolys praskriejo šalia virpsto.

Taigi abi komandos turėjo pasidalinti po tašką - "Lyon" po šio turo dviem pirmauja prieš antroje vietoje esantį "P.S.G", o "Lens" susilygindamas taškais su trimis klubais pakilo į ketvirtą poziciją ir vienu lenkia aštuntą vietą užimantį "Lille".