Lygiųjų vakaras: "Liverpool" nepralaužė "Bayern", "Barca" – "Lyon" gynybos

Antradienį UEFA Čempionų lygoje buvo sužaistos dar dvejos pirmosios aštuntfinalio rungtynės. Futbolo sirgaliai šį vakarą rezultatyvių kovų neišvydo – abi rungtynės baigėsi be įvarčių.

"Anfield" stadione "Liverpool" priėmė Miuncheno "Bayern" futbolininkus. Vokiškos drausmės besilaikiusi "Bayern" komanda neklydo gynyboje ir Liverpulį paliko nepraleidusi įvarčio – 0:0.

Rungtynes gerokai aktyviau pradėjo Jurgeno Kloppo kariauna – "Bayern" buvo pasitinkamas savo aikštės pusėje, o gynėjams nebuvo leidžiama lengvai įžaidinėti kamuolio.

Daug progų pirmajame kėlinyje abi komandos nesusikūrė. Realiausią šansą išvesti "Liverpool" į priekį turėjo Sadio Mane, tačiau jo smūgis kaire koja nebuvo tikslus.

Antrajame kėlinyje "Bayern" dar labiau susispaudė gynyboje, kas nulėmė itin blankų pasirodymą puolime. Visgi "Liverpool" didelio pavojaus Manuelio Neuerio vartams nesukėlė ir susitikimas baigėsi taikiai.

Kitose rungtynėse "Barcelona" išvykoje nesugebėjo pralaužti "Lyon" gynybos. Katalonai dominavo pagal sukurtas progas, tačiau šeimininkai neklydo ir išlaikė intrigą iki atsakomųjų rungtynių.

Svečiai iš Barselonos dominavo kone visą susitikimą, tačiau pirmąją realią progą pasižymėti turėjo "Lyon", kai po Martino Terriero smūgio kamuolys nuo Marco-Andre ter Stegeno rankų pataikė į skersinį.

Vėliau svečių gretose ne vieną gerą progą pasižymėtu turėjo puolėjų trijo – Dembele, Suarezas ir Messi. Visgi nė vienam iš jų nebuvo sėkmingas vakaras ir progos įvarčiais nevirto.

Atsakomosios rungtynės tarp šių komandų įvyks kitą mėnesį – kovo 13 dieną.

"Liverpool" 0 - 0 "Bayern"

"Lyon" 0 - 0 "Barcelona"