Lygiai prieš tris metus Lewandowskis savo pasirodymu perrašė "Bundesliga" istoriją

Miuncheno "Bayern" sirgaliams šios dienos data yra įstrigusi giliai galvoje - lygiai prieš trejus metus šią dieną Robertas Lewandowskis privertė aikčioti futbolo gerbėjus iš nuostabos.

2015-ųjų metų rugsėjo 22-ąją dieną, kai "Bayern" komandai dar vadovavo Pepas Guardiola, R. Lewandowskis įmušė penkis įvarčius per devynias minutes (51, 52, 55, 57 ir 60 min), o "Bayern" šventė pergalę prieš "Wolsburg" rezultatu 5:1.

R. Lewandowskis šias rungtynes pradėjo ant suolo, tačiau po pirmojo kėlinio "vilkai" pirmavo, todėl P. Guardiola nusprendė lenką iškart po pertraukos mesti į aikštę.

Sprendimas ne tik, kad pasiteisino, bet ir tapo istoriniu visame Vokietijos futbole - lenkas rungtynių metu užfiksavo net keturis naujus šios šalies futbolo rekordus.

R. Leandowskis tapo daugiausiai po keitimo įmušusiu žaidėju "Bundesliga" istorijoje, taip pat greičiausiai "hat-tricką", "pokerį" ir penkis įvarčius pasiekusiu žaidėju.

Simboliška, kad būtent šiandien R. Lewandowskis su "Bayern" žais Vokietijos pirmenybių rungtynes. Visgi lengvo pasivaikščiojimo nesitikima - laukia išvyka į Gelzenkircheną.

Įvertinimas: 5 0
Nupirk dovaną. Knyga apie futbolą čia.

Norėdami komentuoti prisijunkite.